Açıktan tekrar örgün eğitime geçilebilir mi?

picopato

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam gençler. Şimdi ben 10. sınıftım sınıfta kalacaktım müdür açığa geçmemi açıktan sınavları verip sınıfı geçip 11. sınıfta tekrar okula gelebileceğimi söyledi ama sınavlardan geçmem lazımmış neyse ben geçtim kredim şu an 108 açıktan çıkıp tekrar örgün eğitime geçebilir miyim?

Öncelikle herkese selam gençler. Şimdi ben 10. sınıftım sınıfta kalacaktım müdür açığa geçmemi açıktan sınavları verip sınıfı geçip 11. sınıfta tekrar okula gelebileceğimi söyledi ama sınavlardan geçmem lazımmış neyse ben geçtim kredim şu an 108 açıktan çıkıp tekrar örgün eğitime geçebilir miyim?
Açık Öğretim Lisesinde Ders Geçme ve Kredili Sistem, örgün eğitim(1) veren okullarda ise Sınıf Geçme Sistemi uygulanmaktadır. Açık Öğretim Lisesinden örgün eğitim veren bir okula nakil yaptırmak isteyen öğrencilerin sınıf seviyesi, başarmış oldukları ortak derslere göre belirlenir.

-MEB

Açık öğretim lisesinde ders geçme ve kredili sistem, örgün eğitim(1) veren okullarda ise sınıf geçme sistemi uygulanmaktadır. Açık öğretim lisesinden örgün eğitim veren bir okula nakil yaptırmak isteyen öğrencilerin sınıf seviyesi, başarmış oldukları ortak derslere göre belirlenir.

-MEB

Kanka yemin ederim hiçbir şey anlamadım geçebilir miyim geçemez miyim?

Kanka eğer eminsen müdürle konuşacağım alsın okula.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı