Acronis imaj alma ve farklı bir bilgisayara aktarma

Merhaba,

Elindeki *.tib dosyası bozulduysa yapabilecek birşey yok. Yeniden imaj almanız gerekiyor. Tek bir dosya ile saklamak istiyorsanız da en son ayar ekranında (options altında) mevcut bu ayar. Ben şahsen *.tib dosyalarını 700MB olacak şekilde bölüyorum hep. Ana makinemde yedek alırken "Disk to Image" şeklinde yedek alıyorum. Ana makinemde "sysprep" kullanmıyorum, onun yerine "Acronis Universal Restore" kullanıyorum bu seçenek geri yükleme yapılırken seçiliyor.

Ref:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dokuzuncu dakikada "Options" tuşu var orada bu gibi bazı seçenekler.

@feneresevdalı @enginbey8108 @zekeriya
Merhaba, konudan biraz bağımsız ama ana tema üzerinde en kapsamlı içerik burada olduğunu düşündüğüm için bir soru sormak isterim.

PC'min ana OS'i Windows 10 ve buna bağlı VMware ve VirtualBox'ta 3 farklı Linux OS işletim sistemi mevcut. Windows 10'da imaj işlemi yaparsam sanal makinelarım çalışmasında herhangi bir problem olur mu?

Ustalarım hiç yardımcı olmuyorsunuz ben bilgisayarı yedekleme öğrenmek istiyorum taşınabilir harici hard disk var 900 küsur falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı