Çözüldü Adaptive-Sync monitörde G-Sync nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, Detroit Become Human oyunumda takılma sorunu var, internette gördüğüm kadarı ile bir kişi FreeSync'i kapatıp çözüyordu. NVIDIA tarafında G-Sync nasıl kapatabilirim? Adaptive-Sync monitörüm var.

Çözüm
Normalde FreeSync mı monitörün? Anladığım kadarıyla yazılımla G-Sync var. Benim monitörde FreeSync'ı kapatınca G-Sync'da kapanıyor. Ekran kartım NVIDIA ama bende de adaptive-Sync var. Bir dene istersen. NVIDIA Denetim Masası'ndan kapatabilirsin FreeSync'ı.

Normalde adaptive Sync Philips 221V8.
* Display Port ile bağlanmadığım için zaten açık değilmiş...
Normalde FreeSync mı monitörün? Anladığım kadarıyla yazılımla G-Sync var. Benim monitörde FreeSync'ı kapatınca G-Sync da kapanıyor. Ekran kartım NVIDIA ama bende de Adaptive-Sync var. Bir dene istersen. NVIDIA Denetim Masası'ndan kapatabilirsin FreeSync'ı.

gsync.png

Tikleri kaldırın.

Normalde FreeSync mı monitörün? Anladığım kadarıyla yazılımla G-Sync var. Benim monitörde FreeSync'ı kapatınca G-Sync'da kapanıyor. Ekran kartım NVIDIA ama bende de adaptive-Sync var. Bir dene istersen. NVIDIA Denetim Masası'ndan kapatabilirsin FreeSync'ı.

Normalde adaptive Sync Philips 221V8.
* Display Port ile bağlanmadığım için zaten açık değilmiş...

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı