Adata SU650 resetleme sorunu

F104 Starfighter

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5500, 8x4 XPG D35 3200MHZ DDR4, MSI PRO B550M-P, MSI GAMING X RX580
Meslek
Bilgisayar teknisyeni
Daha bugün 0 bir Adata SU 650 120GB SSD aldım eve geldim. Win 8 kurdum ancak beğenmedim Win 8'i ve Win 10 indirmeye başladım. Windows 10 indiği anda laptop kapandı sanki elektrikler gitmiş gibi, sonraki her açışımda düğmeye bastığım anda çok yüksek fan sesi geliyor ardından başlangıca kadar gelip mavi ekran veriyor ve loop giriyor.

Daha bugün 0 bir Adata SU 650 120GB SSD aldım eve geldim. Win 8 kurdum ancak beğenmedim Win 8'i ve Win 10 indirmeye başladım. Windows 10 indiği anda laptop kapandı sanki elektrikler gitmiş gibi, sonraki her açışımda düğmeye bastığım anda çok yüksek fan sesi geliyor ardından başlangıca kadar gelip mavi ekran veriyor ve loop giriyor.
SU630 ve SU650 kronik sorunlu modeller. Mümkünse iade edin.

Evet çıkarıyorum

Evet yarın iade edicem. peki ssd olarak ne önerirsiniz.
Ben her zaman sevdiğim ürünleri öneriyorum. Silicon Power Ace A55 256GB modelini kullanıyorum ve aşırı memmunum. Bazı mesajlarımda da görebilirsiniz memmuniyetimi. 1 Yılda sağlığı sadece yarım düştü %99.50 oldu. Onun dışında cidden değerleri tıpa tıp aynı geliyor ve çok hızlı ısınmada yapmıyor aşırı bir şekilde çok zorlarsanız biraz ısınıyor. Buradan satın alabilirsiniz.
Silicon Power Ace A55 256GB SSD 282TL N11
Hocam ya Samsung yada kingston-hyprex ssdler almanız.
Neden kızgın bir emoji bıraktınız mesajıma?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı