Adidas Breaknet 2.0 vs Hoops 3.0

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Yeni bir ayakkabı alacağım fakat hangisini alacağıma karar veremedim. Sizce hangi ürün daha kaliteli daha uzun ömürlü olur?
Hoops 3.0 adidas Breaknet 2.0 arasında çok bir fiyat farkı yok %25 indirim var Nays'la beraber alınca 1600 1700 civarına geliyor. Breaknet in ilk modelinin siyahı var bende gayet memnunum ama biraz daha rahat olabilirdi ayakkabı. Yorumlarda falan hoops modeli daha rahat daha kaliteli diyen çok var o yüzden kararsız kaldm görüşlerinizi bekliyorum.

Hoops 3.0'ı geçtiğimiz sonbahar hem kendim hem de kardeşime aldım, ikimizde de sağ ayakkabının burun kısmı içine çöktü ki ben aynı ayakkabıyı her gün giymem. 2022'de aldığım Grand court ise hala yeni gibi duruyor.

Hoops 3.0'ı geçtiğimiz sonbahar hem kendim hem de kardeşime aldım, ikimizde de sağ ayakkabının burun kısmı içine çöktü ki ben aynı ayakkabıyı her gün giymem. 2022'de aldığım Grand court ise hala yeni gibi duruyor.
Grand Court iyidir güle güle kullanın.

Hoops 3.0 var.Geçen yaz almıştım.Giymesini bileme çok iyi ayakkabı.Ucuna koruma al.1 senedir yeni gibi duruyor.Temizliğini düzenli yaptığın sürece sıkıntı olmaz.Kat izi bile yok ayakkabımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı