Adsense Hesabını Youtube Kanalı ile İlişkilendirme

Turan Ersan {}

Hectopat
Daha fazla  
Hocam şimdi benim eski youtube kanalım vardı. Ev adsenseye bağlıydı, şu fotoğraflardan eski adsenseli hesabımın tbm'si 0,02 euro türk lirası ile 0,06 gibi bir şey oluyor. Yeni açtığımım adsenseli hesap ise 0,15. Hocam bu 2 hesaptan birini youtube kanalım ile ilişkilendireceğim. Eski gmailli olanı almak istemiyorum çünkü tbm'si az yeni gmalli ise de hesabınız hala inceleniyor diyor. 3 gün oldu adsenye başvuralı ama onaylandınız diye bir mailde gelmedi, sonra bir baktım adsenseye girdi ama bundan önce adsense hesabım onay beklerken benden hesabı incele veya değiştir dedim o için daha adsense onay gelmeden hesabım onaylanmış oldu sonra da hala hesabınız inceleniyor diyor hocam. 2 çözüm istiyorum.

1-Eski gmailli olanın tbmsini nasıl yükseltirim?

2-Bu 3 gün önce açtığım adsenseyi kullanıyım mı, kullanırsam ilerde sorun yaşar mıyım? Hocam bir yardım ederseniz çok mutlu olurum.

Mesajlarınızı esirgemeyin hocam.

eski.png
yeni.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı