Aerocool ARGB kasa Mystic Light üzerinde gözükmüyor

Bende Aerocool Air Hawk kasası var bende aynı durum vardı 0 rpm olarak gösteriyordu aercoola mail attım ve fanlarının default olarak 1000rpm olarak çalıştığını kontrolünün olmadığını söyledi. Sizin kasadada aynı durum var muhtemelen.
Yani durum normal mi? Hocam birde söyle birsey dikkatimi cekti. Kulagımı kasaya dayadıgımda, Kasanın kontrolcusunden anakarta giden kabloyu cıkardıgımda kasanın fanları hızlı calısmaya baslıyor. Taktıgımda ise yavaslıyor. O anda kasa bosta sistem sıcaklıgı 35 40larda. Yük altında hiç denemedim. Sanırım sistemin sıcsklıgına göre calısıyor gibi geliyor bana.

Yani durum normal mi? Hocam birde söyle birsey dikkatimi cekti. Kulagımı kasaya dayadıgımda, Kasanın kontrolcusunden anakarta giden kabloyu cıkardıgımda kasanın fanları hızlı calısmaya baslıyor. Taktıgımda ise yavaslıyor. O anda kasa bosta sistem sıcaklıgı 35 40larda. Yük altında hiç denemedim. Sanırım sistemin sıcsklıgına göre calısıyor gibi geliyor bana.
Denemek lazım ama bana denilen aerocoolun dediği o şekilde.

Reset tuşun gene takılı kalsın o sorun değil tuşa 3 saniye bas anakart ile kontrol etme moduna geçiyor tekrar reset tuşuna basarsan kendi tanımlı yanma modlarına geçiyor fanlar.

Hocam merhaba, arkadaşla aynı sorunu bende yaşıyorum. 3 saniye basılı tuttuğumda anakarta geçmiyor anakartım desteklemiyor olabilir mi?
MSI B450 GAMING Plus Max.

Merhaba aercool airhawk duo kasasına sahibim yeni anakart aldım msi b550 gaming plus
Anakartın rainbow girişine dediğiniz şekilde bağladım.reset tuşuna 3 sn basınca ya ışıkları kapatıyor yada kontrolcüdeki renkleri değiştiriyor.
Bu arada dragon centerda kasa fanlarını görmüyor

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
HOCAM BENDE MSI MAG FORGE 100 R KULANIYORUM ANAKARTA BAĞLADIM J RAINBOW AMA AYNI ŞEKIL KONTROL EDEMEDIM KONTROL ALTINA ALMAK ICIN 3 SANIYE BASMAMI GEREK MYSTICLIGT ACIKAN BASSAMDA OLURMU ACEBA ACIL BI YARDIM EDERSEN AKC GUNDUR UĞRAŞIYORUM

Geri
Yukarı