Aerocool Strike-X One Advanced Kasanın içindeki PSU

Fanın renginden bile belli oluyor. Gri beyaz arası mat renk işte. Hiç güvenilir değil. İçleri böyle bunların.
upload_2016-1-11_20-54-0.png

Fanın renginden bile belli oluyor. Gri beyaz arası mat renk işte. Hiç güvenilir değil. İçleri böyle bunların.
Eki Görüntüle 130649
Bak bu kötü oldu.
Neyse ozaman Aerocool KCAS 600W 8* Plus güç kaynağı alacağım.
Kasayı yine aynı alacağım ama güç kaynağını değiştireceğim.
Bununla beraber kafamda oluşturduğum skylake ve GTX 970 tabanlı sistem 2910 TL'ye patlamıştı.
Şimdi bütçeyi de aşar PSU'yu listeden değiştirince.

Başka bir kasa ve PSU almanı öneririm, bütçe belirt yardımcı olalım.;)
Bu kasa hoşuma gitmişti.
İçinde 12 tane fan yuvası vardı.
3000 TL'lik bir bütçem var ve bu bütçeyi aşmadan R9 390 tabanlı veya GTX 970 tabanlı Skylake bir sistem toplamaya çalışıyorum.
Aralarındaki fiyat oynamaları bu bütçeyi çok etkiliyor hocam o yüzden seçimleri dikkatli yapmam gerek.

Bak bu kötü oldu.
Neyse ozaman Aerocool KCAS 600W 8* Plus güç kaynağı alacağım.
Kasayı yine aynı alacağım ama güç kaynağını değiştireceğim.
Bununla beraber kafamda oluşturduğum skylake ve GTX 970 tabanlı sistem 2910 TL'ye patlamıştı.
Şimdi bütçeyi de aşar PSU'yu listeden değiştirince.

Dostum illa öyle olmasına gerek yok. Belki de o güç kaynağını temsili olarak koymuş olabilirler. İçindeki oda olmayabilir. Fakat yinede +80 güç kaynağı almakta fayda var.

Bence 60-70 lira daha fazla verip corsair, cooler master, evga gibi bir ürün alınız. Bütün sistemi emanet ediyoruz sonuçta. Tabi yine de siz bilirsiniz ve bu firmalar bir problem olduğunda çok daha müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorlar.

Aynı kasayı ben kullanıyorum. Milletin dediklerine aldanma gerçekten çok hoş bir kasa. Benim arkadaşım bu güç kaynağıyla GTX 970 kullanıyor hala bir problem olmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı