Afterburner'da Core Clock ve Memory Clock'u yükseltirsem ne olur?

Bence performansından memnun değilseniz denemekten zarar gelmez. Isı değerleriniz gayet iyi. Denersiniz olmadı sıfırlarsınız. Sıcaklığın 80'i geçmemesine özen gösterin.

Artırdıktan sonra FurMark ile test edeceğim gerçi sistem performansından memnunum lakin denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum ayrıca fotoğraflarda görebileceğiniz üzer fan Speed'i ayarlayamamaktayım. Nedeni nedir acaba?

Artırdıktan sonra FurMark ile test edeceğim gerçi sistem performansından memnunum lakin denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum ayrıca fotoğraflarda görebileceğiniz üzer fan Speed'i ayarlayamamaktayım. Nedeni nedir acaba?
Vega 11 kullanıyorsun. Grafik birimi işlemcinin içinde. Fan hızını o yüzden arttıramıyorsun.

Başka bir harici ekran kartın varsa Afterburner üzerinden onu seç.

Yanlış bilmiyorsam ekran kartınız dahili bir ekran kartı. Bu yüzden ek bir fanı maalesef yok. Bu sebepten ötürü açamıyor olabilirsiniz. Pek emin değilim daha bilgili birileri yardımcı olabilir o konuda. Ben GTX 1050 ekran kartında fan ayarı için yanındaki minik auto yazan tuşa basıyorum oradan yüzdeyi arttırıp kaydediyorum.

Yanlış bilmiyorsam ekran kartınız dahili bir ekran kartı. Bu yüzden ek bir fanı maalesef yok. Bu sebepten ötürü açamıyor olabilirsiniz. Pek emin değilim daha bilgili birileri yardımcı olabilir o konuda. Ben GTX 1050 ekran kartında fan ayarı için yanındaki minik auto yazan tuşa basıyorum oradan yüzdeyi arttırıp kaydediyorum.
Çok teşekkürler.
Vega 11 kullanıyorsun. Grafik birimi işlemcinin içinde. Fan hızını o yüzden arttıramıyorsun.

Başka bir harici ekran kartın varsa Afterburner üzerinden onu seç.
Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı