Age of Empires 2 Definitive Edition kolay medeniyet önerisi

messimuco

Picopat
Küçüklükten beri oynadığım Age of Empires'ın Definitive Edition aldım ve keyifle oynuyorum. Fakat sıralı seçimde dayak yiyorum. Küçüklükten beri rastgele oynamıştım medeniyetlerin artılarını eksilerini bilmiyorum. Başlangıç için öğrenme amaçlı önereceğiniz medeniyet var mı?
Oyunun temel oynanışına hakimim ama örneğin Fast Castle tarzı seyleri ismen biliyorum sadece. Teşekkürler şimdiden.

Oynayış tarzınıza göre bir medeniyet seçmelisiniz. -AOE 2 HD Edition'a göre konuşuyorum bu arada.- Hızlı gelişip rakibi hazırlıksız yakalamak için Hunları seçebilirsiniz. Yavaş gelişip gelişmiş halde savaşmak için Persler, Türkler seçilebilir. Gerçekten unuttum bu bilgileri.
Arada girdiğimde pek taktik kasmadan
botlarla oynamak için İngilizleri tercih ediyorum. Bana rahat geliyor.

Oynayış tarzınıza göre bir medeniyet seçmelisiniz. -aoe 2 HD Edition'a göre konuşuyorum bu arada.- hızlı gelişip rakibi hazırlıksız yakalamak için hunları seçebilirsiniz. Yavaş gelişip gelişmiş halde savaşmak için persler, türkler seçilebilir. Gerçekten unuttum bu bilgileri.
Arada girdiğimde pek taktik kasmadan.
Botlarla oynamak için İngiliz'leri tercih ediyorum. Bana rahat geliyor.

Hunları denedim ev yapma gibi derdin olmadığı icin rahat ve suvari olduğu icin de güzel oluyor fakat sanırım pratik gerektiriyor unutmuşum bende🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı