Age of Empires 2 Definitive Edition öğrenmek

whisper21

Hectopat
Oyunu satın aldım ama multiplayerda hiç varlık gösteremiyorum gelişimde rakipler bana fark atıyor. Az önce kapalı harita bir oyuna girdim adamlar çağ atlarken ben daha haritayı açamadım. Eskiden çok iyi oynardım şimdi unutmuşum hiç bilmiyorum. En basitinden kapalı harita nasıl öğrenilir?
Düşmanları nasıl ayırt edebilirim bunlara takıldım. Nasıl öğrenebilirim?

Öğrenebildiniz mi? Ben de yeni başladım, eğitimde altın madalya toplamaya çalışıyorum kendimi geliştirmek için ama insana karşı oynarken mutlaka farklı şeyler de gerekecektir.

Oyunu üst düzey bilen bir arkadaşınız ile oynadığınız zaman oyunu iyi kavrıyorsunuz. onun dışında zamanla mantığını anlarsınız.

Merhaba, ben orta seviye oynayan birisiyim. Oyun çıktığından beri dönem dönem oynadım, eskiden Hamachi üzerinden oynardık. Age of Empires'ın edindiğim dostlukların da sayesinde çok özel bir yeri vardır benim için. Birçok kişiye de başlangıçta temel düzeye kadar, sonrasında da orta seviyeye kadar bildiklerimi aktarmaya çalıştım.

Steam profil resimlerimi ekliyorum, eklerseniz akşamları birlikte oynayıp birlikte öğrenebiliriz.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    100,8 KB · Görüntüleme: 69
  • 2.JPG
    2.JPG
    75,4 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleme:

Geri
Yukarı