AHK scriptinden virüs bulaşır mı?

malwares

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşım script attı fareye otomatik tıklaması için ben de indirdim ve açtım, ancak sonra korktum bir yandan. Kodları bıraktım VirusTotal bu ise VirusTotal.

Son düzenleyen: Moderatör:
sanırsam bir valorant hilesi triggerbot gibi bişey ancak virüs mü emin değilim ancak boyle hileleri kendinden yazabilirsin oyunlar bunları algılamaz ama kullanan baya gordum virüs olcagını sanmyorum

Görünürde bir şey yok. Başka dosya var mı sadece bu mu var?

Tek bu var ancak ismi V3 New.ahk idi sonra ben k3nay.ahk yapıp VirusTotal'e attım şimdi VirusTotal'de V3 New (1).ahk oldu ismi sonra tekrar attım düzeldi sebebi nedir?

sanırsam bir valorant hilesi triggerbot gibi bişey ancak virüs mü emin değilim ancak boyle hileleri kendinden yazabilirsin oyunlar bunları algılamaz ama kullanan baya gordum virüs olcagını sanmyorum
Ben hile için indirmedim bu bir hile mi yani?

Sanırsam bir Valorant hilesi triggerbot gibi bir şey ancak virüs mü emin değilim ancak boyle hileleri kendinden yazabilirsin oyunlar bunları algılamaz ama kullanan bayağı gordum virüs olacağını sanmyorum

Dediğin gibi triggerbot sanırsam F2 tuşuna atanmış, virüs yok ama kesin ban yedirir bu. Kendimden biliyorum.

ben kullanan gördüm boyle hileler ban yyeme ihtimali tabiki var hile sayılır ancak bi aimbot gibi hemen ban yemez ve bence kullananmak en iyi tercihdir

Oyun hilesi kodun yarısı yok sanırım bende öyle anladım forum sitesinde paylaşılmıştı böyle bir dosya CS:GO için write belleğe yazıyorsa kırmızı güven faktörü verdirtir.

Valorant içinse public Source kullanmayın derim.

Belleğe yazarsa bilgisayara zarar verir mi?

Geri
Yukarı