Airdots kutusuz şarj mümkün mü?

Mehmet 50

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle bu konuyu yazıp yazmamak arasında çok kararsız kaldım yanlış anlaşılmaktan korktum ama kutusu veya internetten aldığıma dair belgeler olduğu için yazmaya karar verdim. Airdots kulaklığımı geçenlerde otobüste ya düşürdüm ya da farklı bir şey oldu, pek bir fikrim yok. Kutusu ve sol kulaklık yok, otobüsten indim, okula doğru giderken kulaklığı kutusuna koymak için baktım, kulaklık kutusu yok. Sonra kaybettiğimi anladım, sınavlarım olduğu için otogara gidemedim. Bu hafta gitmeyi düşünüyorum. Benim sorum şu bu, elimdeki kulaklığı tek bir şekilde şarj edebileceğim bir yol var mı?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir şey denenebilir:

download.png

Uyumlu bir Şarj istasyonu (kutusu) bulursan neden olmasın. Başka bir çözümü yok benim bildiğim. Bu arada otogara gitmek için geç kalmışsınız. Çoktan araklamışlardır.

Kutu 5V ile şarj ediyorsa, kulaklığın + ve - çıkışları öğrenilip güç verilirse şarj olur diye düşünüyorum. Kutu 5V ile şarj etmiyorsa 1 adet direnç eklenerek edilir.

Kutu 5V ile şarj ediyorsa, kulaklığın + ve - çıkışları öğrenilip güç verilirse şarj olur diye düşünüyorum. Kutu 5V ile şarj etmiyorsa 1 adet direnç eklenerek edilir.

Öncelikle şu ana kadar cevap veren herkese teşekkür ederim bir de bu çözüm için bir şey soracağım Cooler Master 600v bir güç kaynağına sahibim USB portuna bir şarj aleti bağlayıp kabloyu yarıdan keserek 2 güç kablosunu kulaklık üstündeki girişlere temas ettirsem bilgisayarıma bir zararı olur mu?
Uyumlu bir şarj istasyonu (kutusu) bulursan neden olmasın. Başka bir çözümü yok benim bildiğim. Bu arada otogara gitmek için geç kalmışsınız. Çoktan araklamışlardır.

Aslında bir anlık düşündüm belki iyi biri vardır götürür şoföre teslim eder diye ama oturduğum mahalle pek bu anlayışta olacak kişilerin az olduğu bir yer otobüste aynı ortamı sahiplenirse dediğiniz gibi olacaktır muhtemelen teşekkürler.

Abi şu kulaklıkları geçirdiğin dikdörtgen bir parça var o nedir kutunun kendi ile alakalı bir şey mi yoksa kendimiz tedarik mi edeceğiz?

Öncelikle şu ana kadar cevap veren herkese teşekkür ederim bir de bu çözüm için bir şey soracağım Cooler Master 600v bir güç kaynağına sahibim USB portuna bir şarj aleti bağlayıp kabloyu yarıdan keserek 2 güç kablosunu kulaklık üstündeki girişlere temas ettirsem bilgisayarıma bir zararı olur mu?

Aslında bir anlık düşündüm belki iyi biri vardır götürür şoföre teslim eder diye ama oturduğum mahalle pek bu anlayışta olacak kişilerin az olduğu bir yer otobüste aynı ortamı sahiplenirse dediğiniz gibi olacaktır muhtemelen teşekkürler.

Abi şu kulaklıkları geçirdiğin dikdörtgen bir parça var o nedir kutunun kendi ile alakalı bir şey mi yoksa kendimiz tedarik mi edeceğiz?
O benim değil ama o dikdörtgen sadece doğru durması için.

Yeni konular

Geri
Yukarı