Ajazz AK680 alınır mı?

Alınır. Brown switch daha tok red switche göre. Yanlış bilmiyorsam vergi dahil 750 tl gibi bir fiyata denk geliyor haberiniz olsun hocam.

Alınır. Switch'i kendi tercihlerinize göre seçmeniz daha iyi olur.

Alınır. Brown switch daha tok red switche göre. Yanlış bilmiyorsam vergi dahil 750 tl gibi bir fiyata denk geliyor haberiniz olsun hocam.
Hocam ben baktım bana suan 540 a geliyor kendisi 400 kusur galiba ilk sipariş indirimi

Bütçeniz nedir? 800'e Z11 var o daha iyi. AK680'in tuşları siliniyor normale göre kısa sürede.
Hocam söyle diyeyim aslında bi bütçem yok klavye arayışında değildim Yks ye hazırlanıyorum zaten PC’yle isim yok ama yks den sonra ekipman yenilemem gerekiyor o yüzden f/p olması daha önemli bu klavye karşıma çıktı o yüzden konu açtım silinmesi önemli değil bendeki klavyenin tuşları uyumlu olacaktır onu takarım olmadı

Son düzenleme:
Hocam ben baktım bana suan 540 a geliyor kendisi 400 kusur galiba ilk sipariş indirimi

Hocam söyle diyeyim aslında bi bütçem yok klavye arayışında değildim YSK ye hazırlanıyorum zaten PC’yle isim yok ama yks den sonra ekipman yenilemem gerekiyor o yüzden f/p olması daha önemli bu klavye karşıma çıktı o yüzden konu açtım silinmesi önemli değil bendeki klavyenin tuşları uyumlu olacaktır onu takarım olmadı
Hocam o fiyata bulduysan al geç şu anda brown switch modelini kullanıyorum daha yeni geldi ilk bakış olarak gayet memnun kaldım kaliteli hissettiriyor.

AliExpress'ten alışveriş yapmadım hiç de bozuk gelme durumunda ne oluyor.

Ya sadece para iadesi ya da ürün ile para iadesi oluyor.

• Fikrinizi değiştirdiğiniz için bir ürünü iade etmeye karar verirseniz iade masraflarını sizin karşılamanız gerekir.
• Bir ürün kusurluysa, açıklandığı gibi değilse veya size yanlış ürün gönderildiyse iade masraflarını karşılamak mağazanın sorumluluğunda olacaktır.

• Fikrinizi değiştirdiğiniz için bir ürünü iade etmeye karar verirseniz iade masraflarını sizin karşılamanız gerekir.
• Bir ürün kusurluysa, açıklandığı gibi değilse veya size yanlış ürün gönderildiyse iade masraflarını karşılamak mağazanın sorumluluğunda olacaktır.
Alıyorum o zaman insallah sorun çıkmaz

Hocam şeyde çok kararsız kaldım onceki blue switchti ben rede geçmek istiyordum ama şimdi brown çıktı ne alsam iyi olur

Hocam şeyde çok kararsız kaldım onceki blue switchti ben rede geçmek istiyordum ama şimdi brown çıktı ne alsam iyi olur
Tactile switchlere alıştığınız için brown switchten daha memnun kalabilirsiniz.

Geri
Yukarı