İnceleme Ajazz AK820 Pro

Benim gibi ilk defa "AliExpress & Amazon" dışında yurt dışı "internet" alışverişi yapacak kişiler için örnek olmak istedim. "epomaker" sitesinden 31 Aralık günü 53.99$ fiyatıyla sipariş ettiğim Ajazz AK820 Pro, 3 şubat tarihinde kargoya verildi. Gelmesi 20 gün sürdü ve bugün 20. günde teslim aldım. Yurt dışında bize en uzak bölgelerden geldiğini düşünecek olursak gayet makul bir süreç olduğunu düşünüyorum. Alacak olanlar kargo takibini 5 günde 1 yapsa yeterli olur çünkü genelde 3-4 günde 1 akış güncellemesi oluyor. Ve epomaker sitesinden de ayrıca memnun kaldım.
SteelSeries Apex 7 TKL ghost Edition'dan geçtiğim bu klavye de hem ses hem kablosuz kullanıma imkan sağlaması ve F/P olması açısından geçiş yaptım. Gerçekten ses konusunda bayağı tok ve tatminkar. Tam olarak istediğim toklukta ve akıcılıkta. 2 saat önce teslim aldığım ürünü 1 saat önce kullanmaya başladım ve şu an bunları yazarken bile tuşların ve tokluk sesinin verdiği hazzı anlatamam :) tabii ki bu ilk deneyim. Benim memnun kaldığım bu durumları en az 3 sene kadar götürür mü, benim için önemli olan kısım bu. Lakin klavyenin ilk kullanımı fazlasıyla tatmin edici.
Dolar kurunun bankalarımıza olan etkisiyle birlikte 1665 TL olarak yansıyan ve vergisine ise 674,09 TL ödediğim ürün Total'de 2.330 TL'ye gelmiş oldu. Bu fiyata Türkiye'de bu tatmin edicilikte bir ürün bulamayacağımı uzun araştırmalarım sonucu rahatlıkla söyleyebilirim. Benim fikirlerimde olan herkese klavyeyi gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Son olarak konunun asıl amacı olan epomaker sitesine gelecek olursak, bu tarz bir alışveriş yapacak olan herkese öneririm. Özellikle iletişim kısmında hiçbir zaman eksiksiz bırakmadım. Tabii ki telefonla ya da WhatsApp ile ulaşma şansımız yok, WhatsApp'ya da Instagram var mıdır bilmiyorum ama ben hep mail üzerinden alışveriş kurdum. Bütün maillerime en geç 2 gün içinde cevap verdiler ve hepsinde de çok insancıl şekilde, beni tereddütte bırakmadan ilgili davrandılar.

Dosya Ekleri

• Epomaker Kargo Süreci.PNG
    Epomaker Kargo Süreci.PNG
    38,5 KB · Görüntüleme: 450
  • Ajazz AK820 Pro.jpg
    Ajazz AK820 Pro.jpg
    220,1 KB · Görüntüleme: 445
Bende 5 gün önce epomakerın sitesinden satın aldım bendende 1850 TL civarında para kesildi satın aldığımda geldiği zaman kaç para vergi tutucak düzenleme yaparım. Umarım sorunsuzca gelir ve istediğim gibidir.

Bu arada alan kişiler var ise kargocu eve geldiği zaman mı vergi tutarını tahsil ediyor arkadaşlar bilen var mı?

Bende 5 gün önce epomakerın sitesinden satın aldım bendende 1850 TL civarında para kesildi satın aldığımda geldiği zaman kaç para vergi tutucak düzenleme yaparım. Umarım sorunsuzca gelir ve istediğim gibidir.

Bu arada alan kişiler var ise kargocu eve geldiği zaman mı vergi tutarını tahsil ediyor arkadaşlar bilen var mı?
Evet kargocu geldiğinde kapıdan ödüyorsunuz. Ortalama 700TL vergi çıkar. Keşke aliexpressten alsaymışsınız vergi dahil 2.1K civarına geliyor.

Evet kargocu geldiğinde kapıdan ödüyorsunuz. Ortalama 700TL vergi çıkar. Keşke aliexpressten alsaymışsınız vergi dahil 2.1K civarına geliyor.
Teslimatı Haziran gösterdiği için almadım büyük ihtimalle ve şuan 2.3k valla keşke alsaymışım diyorum 😂

Sağlık olsun diyelim ekranlı ve siyah modeli tercih ettim

Teslimatı Haziran gösterdiği için almadım büyük ihtimalle ve şuan 2.3k valla keşke alsaymışım diyorum 😂

Sağlık olsun diyelim ekranlı ve siyah modeli tercih ettim
Aynı satıcı zaten gene epomaker. Hazirana kadar sürmez. Şansa bağlı 1hafta-3hafta arası. Bizim arkadaşa 9 günde bana 17 günde geldi.

Geri
Yukarı