Ajazz AK820 vs Gmk67

Resitall

Decapat
Kek günü
Daha fazla  
Gmk67 almayı düşünüyorum fakat Switch olsun keycap olsun bunlar pahalıya denk geliyor bir arkadaş Ajazz AK820 almamı önerdi kod ile birazcık daha ucuza gelince gmk67'ye o kadar para vermemin saçma oldugunu söyledi sizce ne yapmalıyım param var ama gmk 67 almak yerine bu klavyeyi alınır mı?

Neden bu siteden alıyorsunuz ki, Aliexpress'te GMK67 1000TL şu anda, sakın kaçırmayın. Ayrıca güzel switch ve keycaplerle yapacağınız GMK67 çok daha iyi bir klavye olacaktır Ajazz'dan.

Screenshot_20240302-134107.png

Son düzenleme:
Gmk67 almayı düşünüyorum fakat Switch olsun keycap olsun bunlar pahalıya denk geliyor bir arkadaş Ajazz AK820 almamı önerdi kod ile birazcık daha ucuza gelince gmk67'ye o kadar para vermemin saçma oldugunu söyledi sizce ne yapmalıyım param var ama gmk 67 almak yerine bu klavyeyi alınır mı?

Hocam biri TKL biri %65 karşılaştırmak pek doğru olmaz. Bana kalırsa AK820 Pro alırsanız pişman olmazsınız Switch'leri vs kaliteli.

Neden bu siteden alıyorsunuz ki, Aliexpress'te GMK67 1000TL şu anda, sakın kaçırmayın. Ayrıca güzel switch ve keycaplerle yapacağınız GMK67 çok daha iyi bir klavye olacaktır Ajazz'dan.

Eki Görüntüle 2130695
Vergi: aslında ben yohum.
Vergilerle 1400 tutuyor sadece kasa. Switch alsa 1000tlye keycaps alsa 600tlye oldu sana 3000tl. Şahsen öyle uğraşmak yerine ben top75 alırdım. Darmoshark Top75 Mekanik Klavye

Hocam biri TKL biri %65 karşılaştırmak pek doğru olmaz. Bana kalırsa AK820 Pro alırsanız pişman olmazsınız Switch'leri vs kaliteli.

Vergi: aslında ben yohum.
Vergiyle de iyi fiyat zaten, alüminyum kasa + knob var ve gayet sağlam ürün. Gmk87 kullanıyorum ve gayet memnunum, Ak820'de keycapler kaliteli değl ne yazık ki, switchler tercih meselesi ama barebones alıp gateron switch takmak bence çok daha mantıklı ve sonuç harika oluyor.

Arkadaşın attığı linkte fiyat 60 dolar ve %30 vergi eklenecek üstüne, benim atığım vergi dahil 48 dolar civarı yapıyor.

Vergiyle de iyi fiyat zaten, alüminyum kasa + knob var ve gayet sağlam ürün. Gmk87 kullanıyorum ve gayet memnunum, AK820'de keycapler kaliteli değl ne yazık ki, Switch'ler tercih meselesi ama barebones alıp Gateron Switch takmak bence çok daha mantıklı ve sonuç harika oluyor.

Arkadaşın attığı linkte fiyat 60 dolar ve %30 vergi eklenecek üstüne, benim atığım vergi dahil 48 dolar civarı yapıyor.

Hocam demeye çalıştığım %65 ile TKL karşılaştırmak doğru değil. 3K fiyatına Gmk87 kaliteli Switch vs toplanabilseydi net al derdim. Ben F tuşları olmadan rahat edemem şahsen. Sırf F tuşları için tercihim AK820 veya Top75 olurdu. F tuşları olmadan rahat edebilen biriysen Gmk67 en mantıklı tercih olur. Tam boy hotswap arıyorsanız https://www.amazon.com.tr/AJAZZ-Hotswap-Mekanik-Klavyesi-Kahverengi/dp/B0C6JW6MGS/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=3MM2243WVRVUR&keywords=Akko+full&qid=1704150744&s=electronics&sprefix=akko+full,electronics,255&sr=1-1&th=1&tag=technopattr-21 en mantıklı seçenek olur.

Whatgeek bize kargo gönderimini durdurdu hocam.
Aliexpressten atılan klavyeyi alabilirsiniz.
Onun dışında Akko 3018 öneririm tam boy ararsanız.

Hocam demeye çalıştığım %65 ile tkl karşılaştırmak doğru değil. 3k fiyatına gmk87 kaliteli switch vs toplanabilseydi net al derdim. Ben f tuşları olmadan rahat edemem şahsen.
3k fiyatına gmk87 toplanabiliyor ki zaten, ben daha yeni topladım ve yine indirimde gmk87.

800 switch, 400 keycap, 1800 klavye tutuyor, indirimlerle daha ucuza gelebilir. TKL istiyorsa tavsiye ederim, ben sadece başlıkta yazıldığı için gmk67'den bahsettim.

Vergiyle 1862TL ama ilk hesap indirimi ile veya süper fırsatlar bölümünden daha da ucuza alabilirsiniz. Geçen gün 1200 civarına düşmüştü.
Vergi ile toplam 1200mü? Yoksa normal 1200 mü şuan 1250 ilk hesap indirimi ile vergisiz. Şimdi AK820 mi yoksa GMK87 mi derseniz cevap belli zaten.

Geri
Yukarı