Ajazz AK992 alınır mı?

Hocam bizim ak992 indirime girmiş şuan tam almalık :D. Siz aldıktan sonra indirime girmiş şaka gibi. Sadece mavi olan keycapsleri mi şeffaf?
Sövecem her xd Mavi olan şeffaf. Diğerleri bilmiyorum.

Ula şansıma he. Az önce baktım hala sipariş oluşturuluyor aşamasında idi ne güzel iptal edip ucuza alacaktım. Tam yenisini almak için eskisini iptal ederken kargoya verildi yazısını gördüm ahshah. Neyse 200tl başımın gözümün sadakası olsun.

Son düzenleme:
Söveceğim her xd Mavi olan şeffaf. Diğerleri bilmiyorum.

Ula şansıma he. Az önce baktım hala sipariş oluşturuluyor aşamasında idi ne güzel iptal edip ucuza alacaktım. Tam yenisini almak için eskisini iptal ederken kargoya verildi yazısını gördüm ahshah. Neyse 200TL başımın gözümün sadakası olsun.

150TL girmiş sadece hocam, 150 TL'nin değeri mi kaldı sıkmayın canınızı. Bende dün sipariş verdim mavi rengi bu arada. Heyecanla bekliyorum.

150TL girmiş sadece hocam, 150 TL'nin değeri mi kaldı sıkmayın canınızı. Bende dün sipariş verdim mavi rengi bu arada. Heyecanla bekliyorum.
Yok ben ondan değil ya. 150 TLye para ekler mousepad felan alırdım 🤣🤣

Hocam hangisi sizce klavye beyaz mouse da beyaz olur muhtemelen. Beyaz mousepad istemiyorum leke felan tutar belli olur diye.

Son düzenleme:
Yok ben ondan değil ya. 150 TL'ye para ekler mouse pad falan alırdım 🤣🤣

Hocam hangisi sizce klavye beyaz mouse da beyaz olur muhtemelen. Beyaz mouse pad istemiyorum leke falan tutar belli olur diye.

Kanagawa yıldızlar yazan yani üstteki link çok daha şık duruyor.

Yok ben ondan değil ya. 150 TL'ye para ekler mouse pad falan alırdım 🤣🤣

Hocam hangisi sizce klavye beyaz mouse da beyaz olur muhtemelen. Beyaz mouse pad istemiyorum leke falan tutar belli olur diye.

Hocam merhaba ürün elime ulaştı gerçekten harika bir ürün. Sadece RGB'leri nasıl değiştireceğimi ve klavyenin pil seviyesine nereden bakacağımı bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı