Ajazz AK992 klavye nasıldır?

DondurmaKebap

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba linkte belirttiğim klavyeyi almış bulunmaktayım. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilirse çok mutlu olurum ve yine kullanan arkadaşlar sonradan keycaps vs. aldılarsa önerilere açığım.

Merhaba linkte belirttiğim klavyeyi almış bulunmaktayım. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilirse çok mutlu olurum ve yine kullanan arkadaşlar sonradan keycaps vs. aldılarsa önerilere açığım.
Hocam ürün ile birlikte Bluetooth ya da wireless adaptör geliyor mu? Eğer gelmiyorsa hangi bağlantı ile kullanmak daha sağlıklı olur?

Hocam ürün ile birlikte Bluetooth ya da wireless adaptör geliyor mu? Eğer gelmiyorsa hangi bağlantı ile kullanmak daha sağlıklı olur?
Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorum.
Type-c kablo, bluetooth ve wireless olarak üç farklı bağlantı ile kullanabiliyorsunuz.

Hocam ürün ile birlikte Bluetooth'ya da Wireless adaptör geliyor mu? Eğer gelmiyorsa hangi bağlantı ile kullanmak daha sağlıklı olur?

Yanına Wireless dongle geliyor. Kablo ile ayrı dongle ile ayrı bağladım şarjı bitince kabloluya geçiyorum herhangi bir fark hissetmedim henüz. Şahsen gayet memnunum.

Geri
Yukarı