Ajazz K870t vs Cıdoo ABM084

Bütçe
1.000 TL

Kadir Güvener

Kilopat
Yer
İstanbul
Oyun amaçlı alıyorum. Genellıkle red ve whıte Switch kullandım. Ses seviyesi ne kadar düşük o kadar iyi. Ortalama 1.000TL bandında farklı önerilere açığım. %60 istemiyorum.
Seçiminiz cıdoo ABM084 ise hangi Switch? Abm084'te Black renk Gold pınk Switch 45dolar iken Green renkte neden 75 dolar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

buradan ses karşılaştırmalarına bakabilirsiniz

Ajazz'ı modlamayacaksan tercih etme.

ABM084'ün TTC Speed Silver'ları özellikle oyunlarda hoşuna gider. Yazarkan yanlış basmalar olabiliyor ama alışırsın. (Kendim kullanmadım).
Board kaliteli.
Cidoo ABM084 with TTC Speed Silver switches, gaming but also office environment - YouTube
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Board'un BlueTooth ve 2.4 Ghz bağlantısında kopmalar yaşayan biri olmuş ama yaygın bir soruna benzemiyor.

Klavyenin fiyatı iyi. Biraz eskiyen bir model olduğu için indirim yapmışlar. 90 dolara satılmış bu video yapılırken.
(Yorumlardan) eksikleri: LED'ler yukarı bakıyor. Sonradan tuş alırsan yakışmayabiliyor.
Yanlış renk gönderebiliyorlar. Not yazabiliyorsan bunu yapmamalarını söyle.

Şu kuponu da yapıştırınca $40.50 oluyor: TB9NV51TCTZ3

Linear severim diyorsan beyaz Flamingo Switch'liyi al. Bu board'da tacticle'dan daha sessiz olur. Hem onda Cherry profile keycaps var. Yazması çok rahat olur. Oyunlarda da tercihe göre iyidir. KDA profil keycaps hakkında bilgim yok ama sevenleri varmış.

Geri
Yukarı