AK820 Pro alınır mı?

Jaopinez

Zeptopat
Daha fazla  
Dostlar AK820 Pro'yu almayı düşünüyorum fakat yurt dışı oldugu icin sıkıntılar olur mu bilmiyorum. Örneğin bozulursa nasıl iade edecegim. Ya da kolay kolay bozulabilen bir klavye mi? Delayı hakkında bir bilgi bulamadım fakat bilen biri varsa söylerse cok memnun olurum. Sizce alınır mı? Artıları eksileri nelerdir?

Kullanıyorum güncel olarak klavye gayet güzel, sesi de tok ve hoş geliyor. Kolay kolay bozulabilen bir klavye mi sorunuzun bir cevabı yok, kullanımınıza bağlı. Artıları kablosuz bağlantı, ses kontrolü için knob, güzel switchler, hotswap, stok sesi güzel, TFT ekranlı. Şu ana kadar gördüğüm tek eksisi şarj süresi biraz uzun bazı arkadaşlar 2-3 saatte şarj ettiğini söylüyor fakat benim 7-8 saati buluyor (aktif kullanımda).şarjı uzun gidiyor kullandığınız ışık modu ve parlaklığa bağlı olarak değişir tabii.

Kullanıyorum güncel olarak klavye gayet güzel, sesi de tok ve hoş geliyor. Kolay kolay bozulabilen bir klavye mi sorunuzun bir cevabı yok, kullanımınıza bağlı. Artıları kablosuz bağlantı, ses kontrolü için knob, güzel switchler, hotswap, stok sesi güzel, TFT ekranlı. Şu ana kadar gördüğüm tek eksisi şarj süresi biraz uzun bazı arkadaşlar 2-3 saatte şarj ettiğini söylüyor fakat benim 7-8 saati buluyor (aktif kullanımda).şarjı uzun gidiyor kullandığınız ışık modu ve parlaklığa bağlı olarak değişir tabii.
hocam peki nereden sipariş verdiniz birde hangi rengini önerirsiniz

Hocam peki nereden sipariş verdiniz bir de hangi rengini önerirsiniz.

Epomakerdan sipariş verdim 43 dolara ayrıca 700TL de vergisi çıktı. Ben siyah olanını ve gift switch versiyonunu kullanıyorum. Renk kısmı tamamen kişisel bir zevk fakat switch olarak gift switch öneririm. AliExpress'ten de bakabilirsiniz vergi kısmı direkt çıkıyor orada, aliexpresste indirim de vardı sanırsam epomakerdan alırsanız vergi şans işi oluyor.

Epomakerdan sipariş verdim 43 dolara ayrıca 700TL de vergisi çıktı. Ben siyah olanını ve gift switch versiyonunu kullanıyorum. Renk kısmı tamamen kişisel bir zevk fakat switch olarak gift switch öneririm. AliExpress'ten de bakabilirsiniz vergi kısmı direkt çıkıyor orada, aliexpresste indirim de vardı sanırsam epomakerdan alırsanız vergi şans işi oluyor.
amazondan 1.850ye alcam hocam. amozondan vergi çıkmıyor dimi?

hocam birde anti ghosting var mı klavyede?

50 dolara kablosuz bağlantı, TFT ekran, batarya ve hotswap sunduğu için malzeme kalitesinde ve kullanım ömründe şüphelerim var. Bende bir ara almayı düşünüyorum. Belki fikrim değişir.

Bir yazıda Anti-Ghosting yok diye okumuştum sanırım doğru bir bilgi değilmiş. Sağ olun hocam. Bir de son bir şey sormak istiyorum. İki renk arasında kararsız kaldım. Sizce siyah mı alınır yoksa beyaz mı?

Bence siyah daha klas daha hoş duruyor. Anti-Ghosting testi yaptım az önce 30-35 tuşa aynı anda bastım.

Yeni konular

Geri
Yukarı