Akbank ATM parayı yuttu

lusie

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Akbank ATM'den Papara kartıma 60 TL attım ama parayı kabul etmedi geri 10 TL verdi. Ne yapmalıyım?

Akbank şubesini ara direkt, ATM vs. not alırlar, sonra muhtemelen bakacağız derler, ATM açılım sonrası şubeden sorun olmazsa verirler paranı.

Ama kart babamın üzerine
Bu durumda babanın müşteri hizmetlerini araması ve durumu kendi yaşamış gibi anlatması lazım. Eve gitmeden önce ATM numarasını almayı unutma, çünkü soracaklar. ATM numarası sağ üst köşede yazıyor olması lazım. Durumu anlat. ATM sayım sonrası paran hesaba aktarılır.

Benzerini zamanında ing banktan ininale para atarken yaşamıştım, üzmek istemem ama bende paranın kendi hesabıma geçmesi nerden baksan 2-3 ayı almıştı haberin olsun.

Kötü düşünme. Ben Yapı Kredi'den 1700₺ para çekmek isterken para ATM'ye sıkışmıştı ve param hesaptan düşmesine rağmen vermemişti. Durumu anlattım. 1 hafta geçmeden para hesabıma aktarıldı. Bu durum ATM'nin sayımı ile direkt bağlantılı. ATM günlük olarak sayılıyor ve sonra başka hesaplar vs. yapılıyor. Tüm işlem sonunda aslında gün içerisinde ATM'den fazla çıktığı belirleniyor ama hesabına hemen aktarmıyorlar. Onun da vardır bir bitliği.

Kötü düşünme. Ben Yapı Kredi'den 1700₺ para çekmek isterken para ATM'ye sıkışmıştı ve param hesaptan düşmesine rağmen vermemişti. Durumu anlattım. 1 hafta geçmeden para hesabıma aktarıldı. Bu durum ATM'nin sayımı ile direkt bağlantılı. ATM günlük olarak sayılıyor ve sonra başka hesaplar vs. yapılıyor. Tüm işlem sonunda aslında gün içerisinde ATM'den fazla çıktığı belirleniyor ama hesabına hemen aktarmıyorlar. Onun da vardır bir bitliği.

Yani geri yüklerler mi hesaba.

Geri
Yukarı