Çözüldü Akbank'ta kart teslim süreci nasıl işliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arda.wqqp

Picopat
Daha fazla  
Akbank'ta şubeden hesap açtığımda kartı şubeden verdiler, isim ve temassiz yok kartta. Uygulamadan kartı yenilesem temassiz kart olarak gelir mi ve okula gittiğim için evdeki yakınlarım kartımı teslim alabilir mi?

Benim imzam olmasi mi gerekir?

Çözüm
Akbank'ta şubeden hesap açtığımda kartı şubeden verdiler, isim ve temassiz yok kartta. Uygulamadan kartı yenilesem temassiz kart olarak gelir mi ve okula gittiğim için evdeki yakınlarım kartımı teslim alabilir mi?

Banka kartı olduğu için normal kargo gibi kimlik numarası falan uğraşmadan herkes istediği gibi alabiliyor. Kredi kartı da normalde alan kişinin T.C. kimlik numarası alınması lazım ama kimse uğraşmıyor direkt öye teslim ediyorlar.
Bende 1-2 haftaya ben evde değilken geldi sorun olmamıştı.
Bir de kartın temassızını mobil uygulamadan aktif edilebiliyor olması lazım.

Temassiz uygulamadan aktiflestiriliyor zaten ama çip yoksa boş yani olmuyor temassiz getirdikleri kart çipli mi olur yoksa bana verdikleri gibi çipsiz mi olur?

Banka kartı olduğu için normal kargo gibi kimlik numarası falan uğraşmadan herkes istediği gibi alabiliyor. Kredi kartı da normalde alan kişinin T.C. kimlik numarası alınması lazım ama kimse uğraşmıyor direkt öye teslim ediyorlar.

Çözüm
Banka kartı olduğu için normal kargo gibi kimlik numarası falan uğraşmadan herkes istediği gibi alabiliyor. Kredi kartı da normalde alan kişinin T.C. Kimlik numarası alınması lazım ama kimse uğraşmıyor direkt öye teslim ediyorlar.

Anladim hocam kartı sipariş verdim ama dediğim gibi temassizi olur mu? Bu kartin su an ayarlar kisminda temassiz ile ilgili herhangi bir ayar yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı