Akıllı saate IMEI atılır mı?

rozenkrone

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yurt dışından akıllı saat getirip IMEI attıktan sonra kullanan bir kullanıcı var mı? Veya buna hiç şahit oldunuz mu?

Ikinci bir soru, telefondan bunu yapmanın %100 legal olmadıgını okumustum, saat içinde mi aynı şey geçerli?

Son düzenleyen: Moderatör:
İmei Repair işlemi hiçbir cihazda legal değildir. Saat için İmei atma seçenekleri var diye biliyorum. Fakat saatin modeline göre değişebilir. Hoş, hâlâ İmei atılamayan cep telefonları var çünkü. Saatte de İmei atılamayan saat vardır muhtemelen. Telefonculara gidip sormanız en sağlıklısı olur.

Arkadaşlar merhaba, yurt dışından akıllı saat getirip IMEI attıktan sonra kullanan bir kullanıcı var mı? Veya buna hiç şahit oldunuz mu?

Ikinci bir soru, telefondan bunu yapmanın %100 legal olmadıgını okumustum, saat içinde mi aynı şey geçerli?
Düzgün bir akıllı saate IMEI atmak gerekmiyor, çünkü içinde SIM girişi yok. IMEI sadece GSM için kullanılıyor.
IMEI atmak ise hiçbir türlü legal değil.

Alacagım saat e-sim özelliği bulunan bir saat dogrudur.

Yahu ne garip ülkeyiz, burda bir sürü yabancı meslektaşım var, çatur çutur elektronik alışverişi yapıyorlar. Ben ise bir dünya araştırıp almak gerekiyor. Çok kızgınım ya, biraz serzeniş gibi oldu kusra bakmayın.

Yani şimdi ben bu e sim için bir de kayıtla mı ugrasmam gerekecek? Imei atma işi sakat sanırım?

Alacagım saat e-sim özelliği bulunan bir saat dogrudur.

Yahu ne garip ülkeyiz, burda bir sürü yabancı meslektaşım var, çatur çutur elektronik alışverişi yapıyorlar. Ben ise bir dünya araştırıp almak gerekiyor. Çok kızgınım ya, biraz serzeniş gibi oldu kusra bakmayın.

Yani şimdi ben bu e sim için bir de kayıtla mı ugrasmam gerekecek? Imei atma işi sakat sanırım?
Imei Repair işlemi yüzünden ceza yiyen bir "kullanıcıya" ben denk gelmedim hiç bugüne kadar. Bu işlemi yapan işletmeler ceza yer ama kullanıcıya cezai işleme denk gelmedim hiç.

Yok abi, valla başlarım illagallisine eger imei atıldıgına emin olursam legal-illegal alcam saati imeisini de atacam. Zaten hakkım da kalmadı, telefonu 20k ya kayıt yaptırdım.

Huawei watch pro 4 almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı