AKK kaldırma change.org destek

Cihan Akrebimsi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Steam'de ki indirimlerden sonra internetimi kullanamaz oldum :D Yani hem fiyat indirimi hem oyun indirmek :D İndirmeler aktifken zaten başka bir şey yapamıyorum günümüz oyunları da 35 60 GB arası. 1 hafta da Just Cause 3 indirdim. Kota dolmamış olsa zaten hemen dolacak gene aynı şey. Şu change.org'da ki olaya bir el mi atsak? Sonuçta herkes için bir istek. Uzun zamandır devam eden bu olayın bir geçerliliği olur mu bilmiyorum bence hiç yapmamaktansa bi denemek faydalı olabilir.
İnternet Adil Kullanım Kotası haksızlığına dur de @BTKbasin @ofatihsayan

Son düzenleyen: Moderatör:
Açılan bininci konu herhalde. İşe yaramıyor arkadaşlar. Zaten bu konu hakkında gelişmeler var. Ancak bizi salladıkları yok. Uğraşmayın boşuna. :p

Yazacak uzunca cümlem vardı dostum ama kısa ve öz olarak yazma gereği duydum. O kampanya'ya ilk gününden beri destek olanlardan biriyimdir. Gerek aile ve çevrem olsun sonuç hüsran oldu gene 2018 sonuna doğru kaldıracaklarını söylüyorlar ama ben hala inanmıyorum. İster sözlü ister yazılı açıklama yapsınlar. Dediğim gibi ne kadar denersek deneyelim sonuç gene hüsran olacak.

Uğraşmıyorum zaten. Zaman kaybı. Ancak bilgilendirme yaparak en azından diğer arkadaşların zamanlarının da boşa gitmemesini sağlayabilirim.
Kendi zamanın gidiyor uğraşma.

Uğraşmıyorum zaten. Zaman kaybı. Ancak bilgilendirme yaparak en azından diğer arkadaşların zamanlarının da boşa gitmemesini sağlayabilirim.
Hayır yani ben zaten belirterek yazıyorum. Uzun zamandır var bi etkisi olur mu bilmiyorum diyorum deneyelim diyorum hiç yapmamaktansa bi yapalım diyorum. Karar vermek kişilere kalmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı