Akko 3084b Plus alınır mı?

Bütçe
2.000 TL

spaghettisosu

Picopat
Daha fazla  
Şimdi aslında birden çok şey hakkında konuşacağım, benim şu an Redragon K617 red Switch dandik bir klavyem var, 6-7 ay önce pek araştırmadan almıştım bir hevesle ama leş gibi olduğunu fark ettim. Uzun süredir de farklı Switch'li bir klavye almak istiyordum (blue gibi) ve 3084b Plus'ı buldum, Switch'lerini çok beğendim, sesleri blue olmasına rağmen hafif tok çünkü. Kriterlerim %75 olması, linear hariç başka bir Switch olması ve kaliteli olması genel olarak. Şimdi kendi paramla alacak olmama rağmen annem buna karşı, ama babam kabul ediyor, kendi param olduğu sürece istediğim her şeyi yapabileceğimi söylüyor, sizce mantıklı mı bu? Demek istediğim 2 farklı Switch sonuçta, sabahları blue Switch'li olanı, geceleri ise ses fazla çıkmasın diye red Switch olanı kullanmayı düşünüyorum, ama sizce paramı başka bir şeye mi harcamalıyım? Ya da aklıma bir de şey geldi, yine %75, knoblu falan bir klavye alacağım, Switch'ler kaliteli kalitesiz fark etmeksizin, sonra Akko jelly blue Switch'lerden alacağım 45 tane ve sadece ana tuşları değiştireceğim, bu nasıl fikir sizce? Ya da direkt jelly blue Switch'leri alıp şu anki klavyeme takayımda bizimkiler acı mı çeksin? Yaklaşık 2.000 TL bütçem var.

3084b yerine Ak820 Pro flying fish switch versiyonunu alabilirsiniz sesi red switchlerden fazladır alabilirsiniz. Bu arada switch alacaksanız bence Akko jelly blue yerine Akko V3 Pro blue alın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı