Akko 5075B Plus 2400 TL'ye alınır mı?

Hocam hangi Switch'leri aldınız ve genel olarak beğendiniz mi memnun musunuz?

Cream yellow V3 Pro Switch'ler var eski klavyem Gamepower warlocktu ondan sonra çok çok iyi. Yazımı yumuşak ve yormuyor. Şimdilik klavyeye alışamadığımdan yanlış tuşlara basma oluyor ama 1 haftaya alışırım. Onun dışında ışıkları olsun tuş kalitesi Switch kalitesi olarak beni tatmin etti memnunum.

Cream yellow V3 Pro Switch'ler var eski klavyem Gamepower warlocktu ondan sonra çok çok iyi. Yazımı yumuşak ve yormuyor. Şimdilik klavyeye alışamadığımdan yanlış tuşlara basma oluyor ama 1 haftaya alışırım. Onun dışında ışıkları olsun tuş kalitesi Switch kalitesi olarak beni tatmin etti memnunum.
Hocam normalde ben de iso klavye ve q türkçe klavyelere alışıktım ancak bu model türkçe ve iso olmamasına rağmen çok kısa bir sürede alışabildim ki laptop klavyesiyle yazmama rağmen

Bende eve bugün gelebildim kutusundan yeni çıkardım şimdilik gayet keyifli klavye. Sesi çok hoş.

Hala kullanıyor musunuz? Ben de yeni temin ettim klavyeyi fakat anlayamadığım bir şekilde ses tekerliği arada ben dokunmasam bile kendi kendine sesi düşürüyor. Dokunmuyorum 98 -96 hatta bazen direkt 50 düştüğü oluyor. Çok rahatsız edici ve bir o kadar da saçma bir durum. Böyle bir şey yaşadınız mı?
Hatta ses tekerleğine bir kere basınca renk kapatıp açma moduna alıyor ya, orada da kendi kendine renk değiştiriyor ellemesem de.
Bugün de oyundayken durup dururken sadece wasd tuşlarım çalışmıyor yerimde kalakaldım sonra klavyeye factory reset atıp düzelttim. Bunu 2 kere yaşadım. Bu tarz sorun yaşayan arkadaşlar yazabilir mi nasıl çözdüler?

Hala kullanıyor musunuz? Ben de yeni temin ettim klavyeyi fakat anlayamadığım bir şekilde ses tekerliği arada ben dokunmasam bile kendi kendine sesi düşürüyor. Dokunmuyorum 98 -96 hatta bazen direkt 50 düştüğü oluyor. Çok rahatsız edici ve bir o kadar da saçma bir durum. Böyle bir şey yaşadınız mı?
Hatta ses tekerleğine bir kere basınca renk kapatıp açma moduna alıyor ya, orada da kendi kendine renk değiştiriyor ellemesem de.
Bugün de oyundayken durup dururken sadece wasd tuşlarım çalışmıyor yerimde kalakaldım sonra klavyeye factory reset atıp düzelttim. Bunu 2 kere yaşadım. Bu tarz sorun yaşayan arkadaşlar yazabilir mi nasıl çözdüler?
Ben birkaç aydır kullanıyorum ses kısılma sorununu yaşamadım. Muhtemelen senin tekerlekte sorun var. Bir yerinden çıkarıp tekrar taksan düzelir mi acaba. Wasd tuşlarım çalışmıyor dediğin klavyede fn+w kombinasyonu ile wasd ve ok tuşlarının yerlerini değiştirebiliyorsun onu yapmış olabilir misin?

Ben birkaç aydır kullanıyorum ses kısılma sorununu yaşamadım. Muhtemelen senin tekerlekte sorun var. Bir yerinden çıkarıp tekrar taksan düzelir mi acaba? Wasd tuşlarım çalışmıyor dediğin klavyede FN+W kombinasyonu ile wasd ve ok tuşlarının yerlerini değiştirebiliyorsun onu yapmış olabilir misin?

Daha bugün geldi. Taktım deniyorum böyle 5sn de bir düşürüyor ama bazen de hiç yapmıyor. Bir ara 100 iken böyle 2-2 düşürerek 70'lere kadar falan getirdi. Hareket de etmiyor yani çok mantıksız buldum. Yani oyun oynarken hiç FN tuşuna basmıyorum bile hocam. Yerini değiştiriyor olabilir mi emin olamadım çünkü sadece o iki tuş takımı değil F tuşları bile garip bir hal alıyor Tab görevi görüyor hepsi.

Daha bugün geldi. Taktım deniyorum böyle 5sn de bir düşürüyor ama bazen de hiç yapmıyor. Bir ara 100 iken böyle 2-2 düşürerek 70'lere kadar falan getirdi. Hareket de etmiyor yani çok mantıksız buldum. Yani oyun oynarken hiç FN tuşuna basmıyorum bile hocam. Yerini değiştiriyor olabilir mi emin olamadım çünkü sadece o iki tuş takımı değil F tuşları bile garip bir hal alıyor Tab görevi görüyor hepsi.
En iyisi aldığınız yere yazın hocam.

Merhaba ben de çok nadir ses kısılma oldu kıstığı ses miktarı 100'den 98 falan oluyordu onun dışında sıkıntı yaşamadım en iyisi mail atın yardımcı olacaklardır.

Öyle yapacağım gibi duruyor. Bir çözüm bulsaydım da uğraşmasaydım dedim ama olacak gibi değil tuşunu da çıkarttım geri taktım falan ama aynı 1 kere yaşasam neyse ama 1dk da 1 düşürüyor. E-maillere genelde geç cevap veriyorlar. Bu mu hocam adresleri [email protected]?

Yeni konular

Geri
Yukarı