Elektronik Akko 5075b Plus V2 AliExpress 11.11 indirimlerinde 1797 TL!

Bence de bu fiyata zaten mekanik klavye bulmak zorken kablosuz Akko alabildik ben de şu ana kadar gayet memnun kaldım. Space tuşunu da modlayıp klavyeyi büyük bir zevkle kullanacağım. Bu arada creamy yellow ile normal sarı Switch arasındaki fark tam olarak ne oluyor? Yan RGB'ler dışında shine through keycaps olmadığı için RGB kullanmıyorum bu yüzden ışıklarla ilgili bir sorun fark edemedim.

Hocam V3 Pro'lar daha clacky bir ses profiline sahip creamyden çok ancak hem daha stabiller hem de eğer klavye north facing ise Cherry keycaps takabiliyorsunuz artıları bu ancak ses olarak normal olanlar çok daha creamy ve hoş bir ses veriyor bence ayrıca lubelaması da daha kolay normal olanların. Ayrıca son olarak Hocam şu özel keycapsleri ben takmadım girişleri daha farklı ve takınca da yüksekte kalıyor. Sizde de oldu mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam V3 Pro'lar daha clacky bir ses profiline sahip creamyden çok ancak hem daha stabiller hem de eğer klavye north facing ise Cherry keycaps takabiliyorsunuz artıları bu ancak ses olarak normal olanlar çok daha creamy ve hoş bir ses veriyor bence ayrıca lubelaması da daha kolay normal olanların. Ayrıca son olarak Hocam şu özel keycapsleri ben takmadım girişleri daha farklı ve takınca da yüksekte kalıyor. Sizde de oldu mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her keycaps her yere uygun değil.Bazilari F tuşları ile aynı yükseklikte bazıları harflerle. Yani tam olarak istediğin yere takamiyorsun profilden dolayı.Tus nereye uygunsa orda bi yere takabiliyorsun(Aynı yükseklikte olması için)

Benim de sonunda ürün elime ulaştı :)
İlk defa mekanik klavye almış biri olarak ilk izlenimlerim şöyle;

-Tuşları küçük, parmağım hafiften taşıyor tuşun üzerinde.
-Tuşlar aynı yükseklikte olmadığından alt taraflarındaki sivriliği kullanırken hissediyorsunuz.
-Harfler transparan olmadığı için gece kullanımında harfleri görebilmek için, klavyenin ışıklarını kapatmam gerekiyor :) hepsi açık olduğunda ortadaki harflerin üzerindeki kelimeleri tam okuyamıyorum.
-Bir bilek desteği şart gibi.
-Bir de ışıklar tuşların güneyinde olduğu için F11, F12 ve del tuşlarının altında nokta şeklindeli ışık kendini çok belli ediyor, ışık yayılmayıp görüntüyü bozuyor.

Tüm bunlara rağmen tuşa basım hissiyatını sesini falan beğendim malzeme kaliteside hoşuma gitti, ilk izlenim olarak memnunum.

Tuş hissiyatında şöyle bir durum var bu normal mi diye size sorayım;
Sağ taraftaki tuşun hissiyatı diğer tuşlara göre daha bir garip geldi sanki yay daha az direnç gösteriyormuş gibi bir izlenime kapıldım, alanlar sizde de öyle mi?
Bugün hava güneşli olunca gözüme takıldı benim klavyenin plastiği tek renk değilmiş. Artık ucunu boyaya mı batırmadılar ne yaptılarsa

Dosya Ekleri

• image_2023-12-26_115030556.png
    image_2023-12-26_115030556.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 57
  • image_2023-12-26_115119498.png
    image_2023-12-26_115119498.png
    185,1 KB · Görüntüleme: 48
Bugün hava güneşli olunca gözüme takıldı benim klavyenin plastiği tek renk değilmiş. Artık ucunu boyaya mı batırmadılar ne yaptılarsa
Hocam benim klavye sorunsuz geldi hiç bir sıkıntısı yok. Bu kadar iyi kargolayacaklarını düşünmezdim. Aliexpressten şüphem vardı ama gerçekten tüm şüphelerimi kırdı.

Satıcıya durumu anlatıp fotoğrafları gönderdim, 3 dolar geri odeme teklif ediyor :/ Hiç geri odeme alan var mı ben kredi kartı ile almıştım nasıl gelecekki bu odeme

Yandaki isiklari bir turlu degistiremiyorum veya kapanmiyor kullananlar yardimci olabilir mi?
Gonderilen kitapcikta yaziyor aslinda : Alt tarafta Side LED yazanlar. Mesela FN + Z
Ben direkt uygulamasindan degistiriyorum.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-01-02 at 20.21.20.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-02 at 20.21.20.jpeg
    153,9 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı