Akneli cilt için La Roche Posay alınır mı?

Dark FEAR

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ceravenin ürününü kullanıyordum ve memnum da. Arkadaşım bana la roche posey önerdi. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleme:
La Roche Posay ve cerave arasında kaldım. Daha cerave yeni bitti ve gayet de memnundum. Ya cerave alacağım ya da La Roche Posay

La Roche Posay yüz temizleme jeli ve sivilce kurutucu kremini aldım kullanıyorum. Gerçekten etkili kesinlikle direkt al. Ben 300 tl iken aldım kremini şu an 870 küsür fiyatında. DÜZENLİ kullanırsan belli bir süre sonra gerçekten ciddi ölçüde gideriyor.

Hastalık derecesinde hassas bir cildiniz yoksa, çağdaş kozmetik ürünlerinin pek çoğu ciltle yeterince uyumlu. Doğru temizlediğiniz sürece ürünün eskisi kadar bir önemi yok. Sivilceniz var diye cildinizi yağ azaltıcı kozmetiklerle mahvetmeyin. Bu kadar yağlı olmasının nedeni muhtemelen nemlendirmemenizden kaynaklı.

Hastalık derecesinde hassas bir cildiniz yoksa, çağdaş kozmetik ürünlerinin pek çoğu ciltle yeterince uyumlu. Doğru temizlediğiniz sürece ürünün eskisi kadar bir önemi yok. Sivilceniz var diye cildinizi yağ azaltıcı kozmetiklerle mahvetmeyin. Bu kadar yağlı olmasının nedeni muhtemelen nemlendirmemenizden kaynaklı.

Cildimin çok yağlı olduğundan bahsetmedim. Yüzümü de mahvetmedim. Bunları kullanmadan önce yüzümde çok sivilce vardı ve azaldı.

Cildimin çok yağlı olduğundan bahsetmedim. Yüzümü de mahvetmedim. Bunları kullanmadan önce yüzümde çok sivilce vardı ve azaldı.

Ben şimdi ilk başta belirttiğim 2 ürün arasında kaldım. Hangisini tercih etmeliyim. Tek söylemeniz gereken şey o.

Akne/sivilce, yağ ve ölü derinin bazı bakterileri gözeneklere hapsetmesiyle oluşur. Cildiniz kuvvetle muhtemel fazlasıyla yağlıdır.

Cildinizi mahvettiğinizi söylemedim. Sivilce karşıtı ürünler kullanmanıza gerek olmadığını söyledim. Güzelce temizleyip nemlendirmeniz yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı