Akrapoviç egzoz ceza yedirir mi?

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Sordum araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Mt 09 motor için görseldeki egzozla susturucu olsun ya da olmasın ceza yeniyor mu? Kimileri orijinal olursa, lisansı varsa, sokağa uygunluk belgesi varsa ceza yazamaz gibisinden söylemlerde bulunuyor. Konu hakkında net bilgisi olan var mı?

1714813191669.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mt 09 motor için görseldeki egzozla susturucu olsun ya da olmasın ceza yeniyor mu?
Evet. Üstünde lazer baskılı, fabrika çıkışlı Akrapovic'lere bile yazıyorlar bilmeyen polise denk geldiğinizde.

Kimileri orijinal olursa, lisansı varsa, sokağa uygunluk belgesi varsa ceza yazamaz gibisinden söylemlerde bulunuyor.
Bunları söyleyenler senle motor üstünde beraber gezsinler. Ceza yazdıkları zaman kendileri ödeyeceklermiş gibi konuşuyorlar çünkü. Ödesinler öyle bir duırumda. :)

Zaten MT-09'un stok hali sesli çalışıyor.
Bunu alıp takarsan hem çevreden küfür yersin hem polisler yüzüne bile bakmadan yazar cezayı.

1000cc'lerde orjinal egzoza bile ceza yazdıkları için polisten polise değişiyor ama kanuna göre yazılmıyorsa itiraz falan edebiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

@Görkem Umut
Evet cezayı yedikten sonra gerekli belgelerle itiraz edebilirsin.

Zaten MT-09'un stok hali sesli çalışıyor.
Bunu alıp takarsan hem çevreden küfür yersin hem polisler yüzüne bile bakmadan yazar cezayı.

Evet cezayı yedikten sonra gerekli belgelerle itiraz edebilirsin.
Hocam amacım yüksek ses çıkarması değil, titanyum egzozla ses tok çıkıyor hoşuma giden o ses tonu.

Yeni konular

Geri
Yukarı