Aksiyon oyunları için gamepad önerisi

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
Selamlar Technopat kullanıcıları. Yakın zamanda çok fazla oyun aldığımı ve bu oyunları zevkli, keyifli, aksiyonlu oynayabilmek için bir gamepade ihtiyacım olduğunu fark ettim sizlerden ucuz fiyat performans bir değil senelerce kullanabileceğim kablosuz(Bluetooth'suz yani bilgisayara takıyoruz yine fakat kablo yok.) Kablosuz yoksa mecbur kablolu bir konsol istiyorum fazla pahalı olmaması güzel olur pahalılığı geçtim daha önemlisi uzun süreli ve güzel deneyim sunacak bir gamepad istiyorum. Sistemim MSI B450M-A Pro Max, EVGA GeForce RTX 3060, 16 GB RAM ve AMD Ryzen 5 3600 önereceğiniz konsol bunlarla kusursuz çalışması için yazdım. Oynadığım veya oynayacağım oyunlarda şunlar olacak birkaç örnek vereyim; Elden Ring, GTA V, Just Cause 3, Mortal Kombat serileri, Dead Cells, Tomb Raider, The Witcher 3. bu tarz buna benzer oyunları destekleyen bir gamepad lazım şimdiden yazı yazan öneren herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca görünüşü biraz iyi olursa iyi olur. 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, çelikten kol yaptılar da bizim mi haberimiz yok? F710 sağlam bir koldur.

Çok plastik duruyor kötü değildir değil mi?

Her plastik kötü olacak diye bir kaide yok hocam. Piyasada pek çok kaliteli plastik var ki bugün baktığımızda Dualsense ve Xbox kontrolcüleri de plastik neticede. Ek olarak belirttiğim gibi F/P bir kol. Bizim ülkemizde kronik sorunu olmayan, PC ile uyumluluk sorunu yaratmayacak kol seçenekleri çok sınırlı.

Her plastik kötü olacak diye bir kaide yok hocam. Piyasada pek çok kaliteli plastik var ki bugün baktığımızda DualSense ve Xbox kontrolcüleri de plastik neticede. Ek olarak belirttiğim gibi F/P bir kol. Bizim ülkemizde kronik sorunu olmayan, PC ile uyumluluk sorunu yaratmayacak kol seçenekleri çok sınırlı.

Yani F710 alınır mı hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı