Aktif matematik kitabı 4 günde biter mi?

İyice sindirmek için Şubat tatiline yedirin. 2 haftadan fazla sürmez diye tahmin ediyorum. 400 sayfa olması lazım. Her gün 40 sayfa çözseniz 10 günde halledersiniz. Ondan sonra Matematik denemesi çözmeye başlayın. Eğer derseniz ki ben geometri çalışmak istiyorum. Mikroorijinal Geometri ile 345 Geometri bitirirseniz 10 Geoemtriden 3-4 tanesini yaparsınız. Ya da Fen den kaynak çözersiniz. En çok eksiğinize bağlı son iki tercihi değerlendiriniz.

İyice sindirmek için şubat tatiline yedirin. 2 haftadan fazla sürmez diye tahmin ediyorum. 400 sayfa olması lazım. Her gün 40 sayfa çözseniz 10 günde halledersiniz. Ondan sonra matematik denemesi çözmeye başlayın. Eğer derseniz ki ben geometri çalışmak istiyorum. Mikroorijinal geometri ile 345 geometri bitirirseniz 10 geoemtriden 3-4 tanesini yaparsınız. Ya da fenden kaynak çözersiniz. En çok eksiğinize bağlı son iki tercihi değerlendiriniz.

Hocam 2 haftada bitirdikten sonra Full problem ilerlesem 10 net gelir mi ki? Şu an sayfa 40'a kadar geldim aktif matematikte.

Aktif Matematiği bitirin. Sonra matematik branş denemesi çözüm. Problem kaynağı bitirmektense branş denemesi daha çok yardımcı olacaktır size. Çünkü o kaynakları bitirdikten sonra deneme sınavı pratiğiniz ( her üniteden karışık soru) çok olmayacaktır.

Aktif matematiği bitirin. Sonra matematik branş denemesi çözüm. Problem kaynağı bitirmektense branş denemesi daha çok yardımcı olacaktır size. Çünkü o kaynakları bitirdikten sonra deneme sınavı pratiğiniz ( her üniteden karışık soru) çok olmayacaktır.

Hocam peki tatilde branş denemesinin yanında problemler çalışsam acilen 10 nete ihtiyacım var çünkü.

Hocam 4-5 günde bitirebilirsiniz eğer her gün 150-200 soru çözerseniz.

Hocam 10 nete ihtiyacım var aktif matematik 10 net yapmamı sağlar mı?

Aktif matematik çalışınca her üniteyle ilgili genel bri izleniminiz olur. Problemler çalışırsanız daha kalıcı olur gibi geliyor. Ama girdiğiniz denemelerde 3-4 civarı problem yapıyorsanız problemlerle ilgili iyi bir vakit harcamanız gerekir. Eğer problemleriniz çok kötüyse problem çalışmanızı öneririm. Böyle çalışırsanız 10 net yaparsınız gibime geliyor. Bir de şöyle düşünün kimsenin sizin Şubat tatili sonrası yaptığınız netlere ihtiyacı yok. 5 ay sonraki netiniz önemli. Acilen yükselcem diye kendinizi sıkmayın.

Hocam peki tatilde branş denemesinin yanında problemler çalışsam acilen 10 nete ihtiyacım var çünkü.

Hocam 10 nete ihtiyacım var aktif matematik 10 net yapmamı sağlar mı?

Hocam “10 net yapacağım” derseniz 7-8 net yaparsınız. “40 net yapacağım” derseniz 35-40 yaparsınız. Kendinizi limitlemeyin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı