Alberto Sego parfüm alınır mı?

bleu chanel , creed aventus almayı düşünüyorum alberto sego mu daha başarılı bu parfümde yoksa tutaste mi
Alberto Sego'yu hiç denemedim, ama bu işe ilk başladığında Tutaste'den mal alıp sattığı biliniyor; şu anda bile ürün listesi Tutaste'yle aynı. Tutaste daha köklü bir firma, ikisinden biri olacaksa onu tavsiye ederim.

Alberto Sego'yu hiç denemedim, ama bu işe ilk başladığında Tutaste'den mal alıp sattığı biliniyor; şu anda bile ürün listesi Tutaste'yle aynı. Tutaste daha köklü bir firma, ikisinden biri olacaksa onu tavsiye ederim.
Selamlar, ben MFY'den Elixir, Sauvage falan bilindik kokular aldım ancak kokuları aynı arapların kokusuna benziyordu resmen böyle ağır habibi kokusu aldım, annem ter kokusuna falan benzetti. Sizden bir parfüm önerisi istiyorum yazın kullanmalık bi sıkıcam 4-5 saat kalıcak en az, öneriniz ne olur? Lütfen arap kokusu olmasın. Birde MFY'den kokuları koklamadan aldığım için pişmanım, söyleyeceğiniz kokuları deneyebileceğim bir kaç yer varsa aklınızda onlarıda paylaşırsanız mutlu olurum teşekkürler.

Selamlar, ben MFY'den Elixir, Sauvage falan bilindik kokular aldım ancak kokuları aynı arapların kokusuna benziyordu resmen böyle ağır habibi kokusu aldım, annem ter kokusuna falan benzetti. Sizden bir parfüm önerisi istiyorum yazın kullanmalık bi sıkıcam 4-5 saat kalıcak en az, öneriniz ne olur? Lütfen arap kokusu olmasın. Birde MFY'den kokuları koklamadan aldığım için pişmanım, söyleyeceğiniz kokuları deneyebileceğim bir kaç yer varsa aklınızda onlarıda paylaşırsanız mutlu olurum teşekkürler.
MFY'nin Sauvage Elixir'i iyi aslında, ama asla yazlık bir parfüm değil zaten; baharatlı lavantalı epey kuvvetli. Yaz için Louis Vuitton Imagination ve L'Immensite ile Bvlgari Tygar önerilebilir. Yalnız yazlık parfümlerde çok uzun kalıcılık beklemeyin, orjinallerinde de kalıcılık çok yüksek değil. Almadan önce denemek isterseniz muadilcilerin çoğu tester satıyor. İstanbul'daysanız MFY, değilseniz zincir parfümcülerin (MAD, Muscent vs.) mağazalarında parfüm deneyebilirsiniz.

Öneririm gayet güzel bir koku ilk sıktığında limon kolonyası gibi kokabilir ama biraz geçince alışıyorsun ve daha güzel kokuyor.

Kalıcılığı da gayet iyi 3 fısa göre.

Geri
Yukarı