Alet çantası önerisi

Crowzz1903

Femtopat
Arkadaşlar evde bir alet çantamız vardı ama abim ayrı eve çıkarken götürmüş :D Yeni bir tane almaya karar verdik, ev içi pratik ucuz kaliteli bir adet alet çantası arıyoruz. Bir tane buldum, sizce nasıl? Önerilerinizi bekliyorum. :)

İçinde çekiç, pense, falçata vb olduğu için fiyatına göre güzel ama eğer elinde bunlar zaten varsa daha çeşitli uçlar olan matkaplar var. Zaten çekiç ve pensenin tekli fiyatı 500TL elinde yoksa gayet uygun.

Hocam matkaba aslında gerek duymuyordum ama olursa kolaylık olur diye düşündüm.
Ayrı ayrı almanızı tavsiye ederim. 500 liralık matkap, 300 liralık alet edevat koyup 1800 lira fiyat yazmışlar. Şu sandık gibi olan boş alet kutularından alıp içini doldurabilirsiniz. Çok daha kaliteli ve sadece ihtiyacınız olan şeyler olur bu sayede elinizde. Bunların kalitesi genelde iyi olmuyor.

Ben matkap ağırlıklı düşündünüz diye öyle yazdım, dediğiniz gibiyse TwoBee'nin dediği gibi daha mantıklı olur.
Böyle hazır setleri asla tavsiye etmiyorum alet edevat konusunda. O setin Çin'den alındığı fiyat en fazla 700 TL falandır. Benzer bir set almıştım. Çekiç çivi çakarken elime kaldı. Cırcır vardı, 2 çevirmeden sonra takılı kaldı. Gittim paraya kıyıp iyi birkaç alet aldım. Ömürlük eşyalardı. Taş çatlasa 2500 TL'ye falan mal etmişimdir bugünün parasıyla.

İzeltaş ürünlerini tavsiye ederim.

Böyle hazır setleri asla tavsiye etmiyorum alet edevat konusunda. O setin Çin'den alındığı fiyat en fazla 700 TL falandır. Benzer bir set almıştım. Çekiç çivi çakarken elime kaldı. Cırcır vardı, 2 çevirmeden sonra takılı kaldı. Gittim paraya kıyıp iyi birkaç alet aldım. Ömürlük eşyalardı. Taş çatlasa 2500 TL'ye falan mal etmişimdir bugünün parasıyla.

İzeltaş ürünlerini tavsiye ederim.

E bir şeyleri alıp denemek lazım. Ayrıca sizin şansınıza elinizde patlamış.

E bir şeyleri alıp denemek lazım.
Denedim, tecrübemi aktarıyorum zaten. Aynı şeyden bahsediyoruz sadece ben bir adım ötesinde olacakları anlatmaya çalışıyorum. O alet takımının ömrü en fazla 2 ay, sonra hepsi kırılacak ya da bozulacak. 5 liralık Çin plastiği hepsi, ilk kullanımda işlevini yitirecek kadar dandik. Belki çekiç dayanır o da bir zahmet.

Ayrıca sizin şansınıza elinizde patlamış.
O iş öyle olmuyor işte. Dandik mal alırsan elinde patlaması daha olası. Aynı paraya daha kalitelisi alınır tek tek alınırsa, bunlar kalitesiz diyorum siz şansına olmuş diyorsunuz.

Matkap çok dandik, birkaç kullanımdan sonra bozulması muhtemel. Senelerdir Makita ürünleri kullanırım, kullandıklarımın hepsi taş gibiydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı