Ali Express'den alınan kulaklık çakma mı?

Hakkımızda sayfalarında şöyle bir ifade var;

In 2018, FIFINE cracks on with our Alibaba international business and welcomes business partners from around the world to share in the promising future of FIFINE. So far, we have achieved something big: the sales volume from only the Alibaba site for the past six months is over $2 million and it is continuing its rapid growth despite the recession. Distribution can be risky, but that is not the case for FIFINE dealers. Based on ongoing product improvement, you are assured of the very best product quality.

Büyük ihtimalle çakma değil ama eline geçmeden emin olamazsın.

Merhaba iyi günler arkadaşlar ben 1 aya yakındır Fifine H6 kulaklığını istiyordum araştırma sonucu Ali Express'te 1000 TL'ye buldum ancak bu kulaklık normalde 2.500 TL sizce çakma mıdır?
Link:179.32RON 51% OFF|Fifine dinamik RGB oyun mikrofonlu kulaklık Over kulaklıklar 7.1 Surround ses PC PS4 PS5 3 EQ seçenekleri oyun film müzik| | - AliExpress
Çakmaysa neden 1000 TL'ye satsınlar?
Merhaba iyi günler arkadaşlar ben 1 aya yakındır Fifine H6 kulaklığını istiyordum araştırma sonucu Ali Express'te 1000 TL'ye buldum ancak bu kulaklık normalde 2.500 TL sizce çakma mıdır?
Link:179.32RON 51% OFF|Fifine dinamik RGB oyun mikrofonlu kulaklık Over kulaklıklar 7.1 Surround ses PC PS4 PS5 3 EQ seçenekleri oyun film müzik| | - AliExpress
Fotoğraf şüpheli geldi bana ama yorumlara bakınca güvenilir falan yazıyorlar hocam karar sizin.

Fifine ürününü satan adamlar zaten distribütörden alıp üzerine kar marjı koyup satıyor. Alacağın ürün 1900TL falan arada çokda fark yok normal. Ayrıca satış sayısı baya fazla çakma değildir.

Ayrıca çakma ürün yapacak olsalar bundan önce 1000 tane daha ürün var çakmasının yapılacağı.

Geri
Yukarı