Alienware 360Hz 0.5ms monitör nasıldır?

Başka yerlere bakabilirsin. FPS oyunlarında 360FPS+ alırsan işine yarar.

Sanırım bunu alacağım hem bütçem o kadar yok ve çoğu oyunda 360 FPS alacağımı sanmıyorum. Peki bunu nasıl alacağım outlet mağazasında 5.500 TL diyor sitede 7k. Hangisi gerçek fiyat ve kartla veya kapıda ödesem kargolamazlar mı?

Sanırım bunu alacağım hem bütçem o kadar yok ve çoğu oyunda 360 FPS alacağımı sanmıyorum. Peki bunu nasıl alacağım outlet mağazasında 5.500 TL diyor sitede 7k. Hangisi gerçek fiyat ve kartla veya kapıda ödesem kargolamazlar mı?
Pek bilgim yok, Müşteri hizmetleri arayıp bilgi edinebilirsiniz.

böyle yorum yapanları hiç anlamıyorum ha. adam fps oynuyor belli ki, 2k mı 360hz mi önemli fps oyunları için ? bunu bi düşün sonra yorum yap. yazık dediğin paranın karşılığı 360 hz 0,5 ms olarak geliyor ve bu özellikleri alan kişinin görüntüyle 2k 4k ile işi olmaz.

İki gün önce Alienware 27inç 360 hz 0.5 hz monitör aldım. Güzel monitör fena değil. 2k 165 hz al deyenler olmuş, eğer oyun canavarıysanız monitörde hz' in yüksek olması çok önemli. Bende Dell G3223D modeli de var 32 inç 2k 165 hz, yanına başlıktaki monitörü aldım 165hz den 240 hz'e bile geçmek çok keyifli. Günlük işlerimde filmz, dizi, okuma, yazma, surf gibi durumlarda G3223D' yi kullanıyorum ama oyunda kesinlikle Alienware 27 inç 360 hz tercihim. Hatta iki gündür bütün işlerimi bu monitörden yapıyorum bahsettikleri gibi 1080p 27 inçte berbat değil açıkçası. Yalnız görüntü keskinliğini fulleyip HDR açtığınızda yazılarda bozulmalar oluyor bu birinci eksi yönü, ikincisi ise her ne kadar piyasada ghosting yok dense de ufak bir miktar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı