Alienware AW2521HFa alınır mı?

Kesinlikle alınır. Bu fiyata TUF'lar var yakın rakip olarak diyebileceğimiz. Ama Dell bu konuda bence çok daha başarılı. eğer 1080P oynayacaksanız alınmalı. Ama sisteminiz bu denli güzelken ben olsam 2K'ya yönelirdim. Çünkü 6700XT 12400F kombinasyonuna sahibim ve 2K'da çok tatlı deneyim yaşıyorum.

Emin olmak için tekrar soracağım bu monitör ile ASUS'un VG259qm modeli arasında kalıyorum @Saint Lucia hocam ilgilenir misiniz?

Arada kalman normal. Bende bazı modellerde bende arada kalıyorum dürüst olayım. Çoğu zaman Dell'den yanayımdır. Gerçekçi renk gamutları ve panel kalitesinden dolayı.
Fakat olayın kırılma noktası şu ASUS bu modelinde Fast IPS'ler arasında düşük gecikme oranıyla epey önde. Kağıt üzerinde aynı dursalar da detaylı inceleme de ASUS önde.
TUF serisi bazı olumsuz yorumlara sahip fakat tercih edilebilecek bir monitör.
Sonuç olarak ikisi de sizi üzmez. Aradaki farkları günlük kullanıcı anlamaz.
Alternatif sunuyorum DELL S2522HG 24.5" 240Hz 1ms Fast IPS Adaptive-Sync Full HD Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Arada kalman normal. Bende bazı modellerde bende arada kalıyorum dürüst olayım. Çoğu zaman Dell'den yanayımdır. Gerçekçi renk gamutları ve panel kalitesinden dolayı.
Fakat olayın kırılma noktası şu ASUS bu modelinde Fast IPS'ler arasında düşük gecikme oranıyla epey önde. Kağıt üzerinde aynı dursalar da detaylı inceleme de ASUS önde.
TUF serisi bazı olumsuz yorumlara sahip fakat tercih edilebilecek bir monitör.
Sonuç olarak ikisi de sizi üzmez. Aradaki farkları günlük kullanıcı anlamaz.
Alternatif sunuyorum DELL S2522HG 24.5" 240Hz 1ms Fast IPS Adaptive-Sync Full HD Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR

Hocam değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim gönlüm ASUS'tan yana cebim Alienware'den yana ama bu alternatif olarak sunduğunuz monitör için diyebileceğim şu var G-SYNC teknolojisi içermiyor 3070 Ti ekran kartım mevcut olduğu için özelliklerini tam karşılayabileceğim bir ürün almak istiyorum acaba diyorum Alienware alırsam sonra ASUS'u görüp üzülür müyüm?

Son düzenleme:
Hocam değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim gönlüm ASUS'tan yana cebim Alienware'den yana ama bu alternatifi de olaya katarsak üçü arasında bir seçim yapsanız hangisini seçerdiniz.

Efsane kasım ayı indirimleri geldi çattı. Birçok ürün indirime girecek dünya genelinde. Dilersen biraz daha bekle. Belki ASUS cebine uyguna düşer. Baktın düşmedi Alienware seni üzmez alabilirsin. Parasını hak eden monitördür. Ama gönlünden geçeni biraz takip et.

Geri
Yukarı