Aliexpress alışveriş süreci

kafkef89

Hectopat
Arkadaşlar, Aliexpress'ten ürün almıştım ancak henüz ulaşmadı. Kargo hareketlerine baktığım zaman bu şekilde gözüküyor. Endişelenmem lazım mı yoksa kargo elime ulaşır mı?

Dosya Ekleri

• 1608201133983.jpg
    1608201133983.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 41
satıcı bu cevabı gönderdi The tracking information shows that the package has been signed for. If you have not received the package, please contact your local post office. It may be that they have signed for you but have not delivered the package to you. . İletişime geç diyor da hangi posta hangi kargo ile iletişime geçeceğim .

parcelsapp isimli siteye girip, aliexpress takip numaranız ile takip yapın. Sağ tarafta üstte girdiğiniz takip numarasının iki altında, “Next Tracking Numbers” olarak başı RH yada daha farklı bir takip numarası göreceksiniz, sonu TR ile biten. Bu, paket Türkiye’ye ulaştıktan sonra, farklı bir takip numarsı verildi demektir. Bu takip numarasını PTT kargo takip bölümüne yazarsanız, bizdeki kargo hareketlerini bu yoldan takip edebilirsiniz.
Arkadaşlar başka bir sitede yapılan bu yorum neticesi buldum bulamayan arkadaşlara yol göstermesi açısından buraya bırakıyorum .

Yeni konular

Geri
Yukarı