Elektronik AliExpress Holy Panda Tactile Switch (Replika)

zoky787

Hectopat
Yer
-37.71346442925004, 145.46635037319714
Üç pinli Holy Panda (yağlanmış deniyor) ilk alışverişe vergi dahil 90 adet 330; 110 adet 436 TL.
Yeni hesap açıp faydalanabilirsiniz.
(Link çalışmazsa kendiniz aramayı deneyin.)

CDCD83F9-4533-483F-88AB-B8CA7FE54A52.png

Hocam bu
Bu mağazanın sattığı holy panda'lar mmd'nin. En iyi holy panda'lardan biri ancak mmd princess varken almak çok mantıklı değil.
Hocam bu switchler hangi renk oluyor ve dediğiniz princess switchler ne renk merak ettim çünkü normalde cherry mx red, blue, black falan denir ya hep.

Hocam bu

Hocam bu switchler hangi renk oluyor ve dediğiniz princess switchler ne renk merak ettim çünkü normalde cherry mx red, blue, black falan denir ya hep.
Renkle alakası yok. Clicky, tactile ve linear switch'lerin farkını öğrenmen gerek. Gramaj da vuruş için uygulaman gereken kuvveti gösteriyor.

Hocam bu

Holy panda ve mmd princess tactile'lar cherry mx brown gibi tactile switch'ler. Cherry mx brown'dan bin kat daha iyiler ama...

Gerçek holy panda sanmayın ha, sahtesi bu. Ama yine de fena değil, alınabilir.
Gerçek holy panda diye bişey yok denebilir, satışı olan bir switch değil frankenswitch olarak ortaya çıktı ilk. Drop'un yaptıklarını diyorsan bu mmd'ler onlarla bire bir aynıydı yanlış hatırlamıyorsam.

Rampage klavyemde kullanabilir miyim bunları?
5 pin hotswap ise kullanırsın, outemu stili 3 pin hotwap ise uymayabilir pin kalınlığından dolayı o yüzden pinleri inceltmen gerekebilir mmd holy panda pinleri ince değildi sanırım. Hotswap değilse klavyen lehimle kendi switchlerini çıkarıp bunları lehimleyerek takabilirsin.

Geri
Yukarı