AliExpress kargo takibi

Abu!

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Arkadaşlar ben kulaklık aldım, AliExpress standart shipping ile gönderildi, AliExpress üzerinden baktığımda Ürün Türkiye'ye ulaştı yazıyor. (Your parcel has arrived in country of destination) ama PTT'den sorgulamaya çalıştığımda hiçbir şey yazmıyor. Sizce birş ey mi var? Yoksa sadece beklemeli miyim? İlk site global.cainiao.com.

Screenshot_20180427-102225.png
Screenshot_20180427-102523.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Takipsiz kargo ile gönderilmiş gibi, takip edemezsiniz. Ürün muhtemelen posta kutunuza ya da kapınızın önüne bırakılır.

Hiç beklemediğiniz bir günün şafağında kulaklığınızı posta kutunuzda bulabilirsiniz. :)
Posta kutum büyük değil küçük içine atamazlar yani.
Takipsiz kargo ile gönderilmiş gibi, takip edemezsiniz. Ürün muhtemelen posta kutunuza ya da kapınızın önüne bırakılır.
Takipli diye bilerek buradan tercih ettim dispute mu açayım o zaman?

@Abu! PTT getirirse öyle bir atar ki! Şaşırırsın. :LOL:
Ama ekstra ücret ödemediğin takipli vs. olan siparişlerde olan takip o kadar oluyor. En son ben de geçen hafta Gearbest'ten ilk defa hızlı kargo seçeneğini seçerek ve küçük bir ek ücret ödeyerek alış veriş yaptım. Bekliyorum bakalım standart siparişlerden bir farkı olacak mı diye.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı