AliExpress üzerinden bir şey alırken fiyat gözükenin üstüne çıkar mı?

Moolong

Kilopat
Arkadaşlar Ali Express'ten bir ürün alacağım diyelim. Ürünü Çin'den alacağım ürünü sipariş ettim parasını yatırdım şimdi bu ürün bana ne kadar sürede gelir ve bu ürünü alırken vergi vs. eklendikten sonra ödediğim paranın üstüne para çıkar mı? Örneğin ürün 200 TL 130 TL vergi 100 TL kargo diyelim toplam 430 TL ödedim bu bana gelene kadar üzerine bir para eklenir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Ali Express'ten bir ürün alacağım diyelim. Ürünü Çin'den alacağım ürünü sipariş ettim parasını yatırdım şimdi bu ürün bana ne kadar sürede gelir ve bu ürünü alırken vergi vs. eklendikten sonra ödediğim paranın üstüne para çıkar mı? Örneğin ürün 200 TL 130 TL vergi 100 TL kargo diyelim toplam 430 TL ödedim bu bana gelene kadar üzerine bir para eklenir mi?
Ürün 150 euro altındaysa ve adet aylık 5'i geçmiyorsa sıkıntısız teslim alabilirsiniz ve ekstra ücret ödemezsiniz. Aliexpress'teki ürünlerin fiyatının üstüne ödeme kısmında vergi ve gönderim ücreti ekleniyor zaten toplam ödeyeceğiniz fiyat da ödeme ekranında yazar.

Ürün 150 euro altındaysa ve adet aylık 5'i geçmiyorsa sıkıntısız teslim alabilirsiniz ve ekstra ücret ödemezsiniz. AliExpress'teki ürünlerin fiyatının üstüne ödeme kısmında vergi ve gönderim ücreti ekleniyor zaten toplam ödeyeceğiniz fiyat da ödeme ekranında yazar.

Hmm peki ben bir ürün almıştın 2023'te 98 TL'ye aldığim ürün iptal oldu ama para çekmişti 1 y sonra geri gelmişti para şimdi 900 TL'lik bir ürün alacaksın aynı olay olmaz değil mi?

Hmm peki ben bir ürün almıştın 2023'te 98 TL'ye aldığim ürün iptal oldu ama para çekmişti 1 y sonra geri gelmişti para şimdi 900 TL'lik bir ürün alacaksın aynı olay olmaz değil mi?
Aldığınız ürünü iptal etmezseniz sıkıntı olacağanı sanmıyorum. Her ay ürün alıyorum ve sıkıntısız geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı