AliExpress vs Wraith Esports

Abd121

Centipat
Daha fazla  
Moondrop chu II'yi satın almak istiyorum ve AliExpress'te 700-800TL'ye veya wraithesports'ta 999TL'ye satılıyor.

Wraithesports, 2 yıllık garantiye sahip olduklarını söylüyor; bu önemli çünkü Moondrop'ta bazen kalite kontrol sorunları oluyor ama aynı zamanda çevrimiçi arama yaptığımda herkesin onlardan şikayetçi olduğunu görüyorum!

Sizce hangisi daha güvenilir? AliExpress vergiden sonra bile daha ucuz ama wraithesports'un garantisi çöp değilse daha iyi bir anlaşma olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradaki 199 lira can sikmayacak ise, 2 gune elimde olsun dersen de. Wraith alinabilir, garantisi vesaire iyidir.

İnsanların internette yazdıklarına bakılırsa, kutuyu açarsanız 14 günlük iadeyi reddediyorlar ki bu da yasa dışı.

Güvenilir bir şirketin bu kadar tuhaf bir politikası olamaz!

İnsanların internette yazdıklarına bakılırsa, kutuyu açarsanız 14 günlük iadeyi reddediyorlar ki bu da yasa dışı.

Orada satilan urunlerin dogrudan distrubutorleri degiller yani Wraith'de satilan markalarin burada bir servisi yok garantilerini kendileri sagliyor. Sorun olursa genelde degisim veya iade yapiyorlar zaten tamir ben daha gormedim. O yuzden acilan ve iade edilen urunu de verebilecekleri bir distrubutor yok. Bu sebeple acilmis urunu iade almiyorlar. Kendi sitelerinde de urun aciklamalarinda yaziyor zaten bu sekilde iade almadiklari.

O var fakat onun haricinde neredeyse desteği Amazon kadar iyi. İçerisini açıp bolca kurcalayarak modladığım fareyi garantiye kabul ettiler. Üzerine bir de skatez hediye ediyorlar garanti dönüşü.

Onun haricinde, çoğu üretici kendi ürününe 1 sene garanti verirken Wraith 2 sene veriyor. Ninjutso'nun fareleri hep 1 sene garantili kendi sitesinden alırsan. Wraith'te 2 sene garantili.

İade etme gibi bir planın yoksa, üründe kararlıysan Wraith'ten alabilirsin. Sorun olursa zaten değişim veya iade hakkın oluyor.

O var fakat onun haricinde neredeyse desteği Amazon kadar iyi. İçerisini açıp bolca kurcalayarak modladığım fareyi garantiye kabul ettiler. Üzerine bir de skatez hediye ediyorlar garanti dönüşü.

Onun haricinde, çoğu üretici kendi ürününe 1 sene garanti verirken Wraith 2 sene veriyor. Ninjutso'nun fareleri hep 1 sene garantili kendi sitesinden alırsan. Wraith'te 2 sene garantili.

İade etme gibi bir planın yoksa, üründe kararlıysan Wraith'ten alabilirsin. Sorun olursa zaten değişim veya iade hakkın oluyor.

Bu mantıklı görünüyor, açıkladığınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı