Elektronik Aliexpress'de kablosuz mekanik klavye 360 TL

• Konuyu başlatan erme
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 189
  • Görüntüleme 12B
Satıcıya ulaşmadık usta, benim anlamadığım bazılarına 4 euro gibi tutar vermeyi teklif etmişler ama bana öyle bir talimat gelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanki dolandırıldık gibi..
Aliexpress'den siparişlerim kısmına girince üründe ne yazıyor? Gönderildi mi?

Aliexpress'den siparişlerim kısmına girince üründe ne yazıyor? Gönderildi mi?
Sadece satıcı paketinizi kargoya verdi yazıyor. Fakat 17track'te işler farklı.

Screenshot_558.png

Screenshot_559.png

Arkadaşlar anlaşmazlık açtım. AliExpress müşteri hizmetleri çok güzel ilgilendi. 48 saat içinde para iadesi hakkındaki anlaşmazlığı sonuçlandıracaklar.

Bende bugün 11:33'te ilerleme olmuş. Herkeste aynı olamaz, muhtemelen bir şeylik vardır. Dün attığım postta gerçekten fake kargo takip bilgileri satıcı tarafından girilebiliyormuş. Satıcı tarafından da değil, onu Türkiye'ye farklı kişiye gönderiyor gibi gözüküyormuş. EMS China Post diye geçiyor, fake kargo numarası olayı var. Sanırım ben iptal edeceğim gibi görünüyor..

Arkadaşlar anlaşmazlık açtım. AliExpress müşteri hizmetleri çok güzel ilgilendi. 48 saat içinde para iadesi hakkındaki anlaşmazlığı sonuçlandıracaklar.
Usta para iaden yatarsa bilgi versene, kaç gün içerisinde yatıyor? Borcum var onu ödeyeceğim.

Bende bugün 11:33'te ilerleme olmuş. Herkeste aynı olamaz, muhtemelen bir şeylik vardır. Dün attığım postta gerçekten fake kargo takip bilgileri satıcı tarafından girilebiliyormuş. Satıcı tarafından da değil, onu Türkiye'ye farklı kişiye gönderiyor gibi gözüküyormuş. EMS China Post diye geçiyor, fake kargo numarası olayı var. Sanırım ben iptal edeceğim gibi görünüyor..

Usta para iaden yatarsa bilgi versene, kaç gün içerisinde yatıyor? Borcum var onu ödeyeceğim.
kardeşim şöyle bir sonuca vardılar. Paranı güvene aldık kargo gelmezse paranı iade edeceğiz dediler.

Kardeşim şöyle bir sonuca vardılar. Paranı güvene aldık kargo gelmezse paranı iade edeceğiz dediler.

Aynı durum bende de geçerli. Satıcıyı müşteri hizmetlerine şikayet ettim satıcının incelenceğine dair mail gönderdiler.

"Thank you for your report. We will penalize the seller according to the number of his violations, please rest assured, we will record and accumulate the behavior of the seller this time."

Mağazanın ismi tam olarak bu. Belki aynı satıcıdan sipariş etmişizdir.

Dosya Ekleri

• IMG_20240427_233327.jpg
    IMG_20240427_233327.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı