AliExpress'den figür ve anahtarlık nasıl alınır?

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba AliExpress'de sepetimi bayağıdır bekletiyordum, gümrükleme sinotransta olduğu için çünkü genellikle el koyuyorlardı gereksiz sebeplerden ve sinotranstan grace lojistiğe geçtiğini birkaç yerde okudum, anlaşmaları bittiği için galiba bunun doğruluk payı var mı? Son zamanlarda alışveriş yapanlar PTT'de gönderen kısmında kim yazdığını söyleyebilir mi? Resimlerini yüklediğim ürünleri almayı düşünüyorum ama mesela stickerdan 2 adet alacağım, diğer stickerdan 2 adet alacağım toplam 4 oldu bir de yanına bir tane figür eklesem 5 adet ürün oluyor bir pakette sorun yaşatır mı acaba, bir de Çin'den çıkmadan önce kargolar birleştiriliyor mu?

Benim alacağım anahtarlık ve figürler ayrı ayrı satıcılardan ama adet konusunda ikilemde kaldım, bir kargo paketinde yani bir irsaliyede kaç adet ürün olmalı ve aynı üründen kaç adet olmalı bu konuda ikilemdeyim, aynı üründen 3 adet başka üründen 2 adet alsam toplam kargoda 5 ürün olsa ticariye sayarlar mı acaba? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    161,2 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    229,6 KB · Görüntüleme: 38
AliExpress'den figür almak önerilmiyor çünkü alanlar hep kırık geldiğini söylüyorlar hocam bunu göz önünde bulundurun.

AliExpress'den figür almak önerilmiyor çünkü alanlar hep kırık geldiğini söylüyorlar hocam bunu göz önünde bulundurun.

Öncelikle cavabınız için teşekkürler hocam, evet farkındayım ama hem ucuz hem de orijinal olmasa bile orijinale en yakın ürünleri yolluyorlar ondan tercih etmeyi düşünüyorum.

29 Nisanda satıcıdan alınan kargom bugün itibari ile PTT'ye teslim edilmiş biraz önce PTT'den SMS geldi kargonuz teslim alındı diye, 5 günde kargom bana teslim edilmek üzere yola çıkınca bayağı şaşırdım sistem bayağı hızlanmış.

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    146,1 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:
Öncelikle cavabınız için teşekkürler hocam, evet farkındayım ama hem ucuz hem de orijinal olmasa bile orijinale en yakın ürünleri yolluyorlar ondan tercih etmeyi düşünüyorum.

29 Nisanda satıcıdan alınan kargom bugün itibari ile PTT'ye teslim edilmiş biraz önce PTT'den SMS geldi kargonuz teslim alındı diye, 5 günde kargom bana teslim edilmek üzere yola çıkınca bayağı şaşırdım sistem bayağı hızlanmış.
Umarım sorunsuz gelir hocam bende daha aldığım mousepadin kargoya verilmesini bekliyorum ürünler sorunsuz gelsinlerde gerisi çok da önemli değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı