Aliexpress'ten İninal Kart ile Alışveriş

184424

Hectopat
Makaleler
2
Aliexpress üzerinden çok alışveriş yaptım fakat şuan yapacağım alışveriş en pahalısı olacak. İninal kartıma 305TL yatıracağım. Malum ya Aliexpress ve İninal bu işten bir de komisyon alıyor. Sizce yeterli midir? Yetersizse parama ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yetersizse ödeme onaylanmaz. Dolara çevirirken %7 komisyon alıyor diye biliyorum. 305 TL ödeme yapacak isen önce bi' dene 305 TL ile olmazsa verdiği hatayı yaz buraya.

Yetersizse ödeme onaylanmaz. Dolara çevirirken %7 komisyon alıyor diye biliyorum. 305 TL ödeme yapacak isen önce bi' dene 305 TL ile olmazsa verdiği hatayı yaz buraya.
Cevabın için teşekkürler. Başarılı satın alma işlemi yaptım ve şuan 0.66TL artmış durumda. Teşekkür ederim. İyi forumlar.

Evet arkadaşlar ürünüm geldi fakat parçası eksik çıktı dispute açtım fakat adam direniyor hala haksız yere birde. Dokunmatiği göndermemiş birde bana gelip ihtiyacın yoksa geri yolla paranı verelim yazmış yok öyle dünya. Bana orijinal de sonra herşeyi içinde de bana gelen yarım bile değildi. Neyse ben 170₺ mi alırım daha da yapmam pahalı alışveriş ihtiyacım olmadığı sürece.

Kredi kartı olmak zorunda değil, 18 altı isen Bynogame kart; 18 ve üstü isen enpara kart alabilirsin. Yıllık aylık herhangi bir komisyon ücreti alınmıyor diye biliyorum. Ayrıca enpara ile alışveriş yapınca sana geri para veriyorlardı ödül olarak tabi zamanı geçmediyse.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı