Steam Alınan oyuna giriş için Rockstar Games farklı e-mail istiyor

Kaizer

Hectopat
Selam arkadaşlar, 260 küsur saat GTA 5'im var severek oynuyordum ve bir yıl kadar oyuna pek girmedim sadece offline oynadığımı hatırlıyorum. Canım çekti ve girmek istedim ve şu hata ile karşılaştım.

1701964519441.png

Birçok kişinin aynı sorundan muzdarip olduğunu gördüm. Yarısı uğraşmayı bırakmış, kalan yarısı da e-posta ile iletişim kurarak hesabını geri elde etmiş. Evet e-posta ile almayı denemem gerekiyor ama nasıl olacağını çözemedim aşağıda daha detaylı anlatacağım.
Daha önce Social Club'a manuel olarak e-posta vs. girerek giriş yaptığımı hatırlamıyorum açıkçası. Acaba burada yazanın Steam'in Rockstar'a aktarırken kullandığı rastgele bir e-posta mı diye düşündüm ama çalınmış olma ihtimalinden de şüphe duyuyorum.

1701964744638.png

Support'a e-posta atmak istedim ama o da hüsran oldu.
Görebileceğiniz üzere destek almak için uygun ve çeşit çeşit başlıkları seçmeme rağmen benden saçma bir şekilde giriş yapmamı bekliyor. (giriş yapamıyorum diye yardım istemek için giriş yapmamı beklemesi bayağı manidar...)
En sonunda rastgele başlıkları seçerek dün gece saat 05 civarı kendime bir mail attırdım ve onu yanıtladım ama sabrım tükendiği için uğraşmak istemedim ve.

1701965149553.png

Gelişigüzel yazdım, hiçbir bilgi veya ek kullanmadan yolladım ve cevap alamadım:
Sonrasında bir e-posta daha atmaya karar verdim. Yukarıdaki e postaya bir yanıt daha ekleyerek:

1701965422348.png

En sonunda emin olamadığım için hepsini temize çekip düzgün bir e-posta ile doğrudan mailin kendisine yollamaya karar verdim ama...

1701965525293.png

Cidden bu iş çok can sıkıcı hale gelmeye başladı.
Kesin bir çözüm beklemiyorum ama en azından nasıl bu ilgisiz adamlara ulaşabileceğimi söyleyebilecek biri varsa çok mutlu olacağım.
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu sorunu yeni bir Rockstar hesabı açarak çözmüştüm giriş yaptıktan sonra sağ üstteki profilden change profile deyin ana hesabınıza dönüyor.

Save eğer o hesaba kayıtlıysa 260 saatlik oyun geçmişi hiç olacak. Sorun orada.

Hayır save zaten main hesaba enjekte edilmiş halde bunu kendim yapmasam neden yazayım direkt main hesabına atıyor şifre falan girmeden oyuna başlıyorsun.

Ben bu sorunu yeni bir Rockstar hesabı açarak çözmüştüm giriş yaptıktan sonra sağ üstteki profilden change profile deyin ana hesabınıza dönüyor.

Tam anlamadım hocam affola, biraz daha detaylı anlatabilir misin rica etsem.

1702049386448.png

Anladığım kadarıyla yeni hesap açmamı önerdiniz ve ben de deneyip Rockstar'ın launcherına giriş yapmaya çalıştım ve bununla karşılaştım.
Şayet sağ üstteki profilin ne demek olduğunu da bahsettiğiniz change profile sekmesine nasıl geleceğimi de anlamadım.
Aydınlatırsanız sevinirim cidden benim için önemli o hesap.
2 gündür hiçbir cevap da alamadım Rockstar'dan sinir bozucu biraz...

Tam anlamadım hocam affola, biraz daha detaylı anlatabilir misin rica etsem.

Eki Görüntüle 2045503

Anladığım kadarıyla yeni hesap açmamı önerdiniz ve ben de deneyip Rockstar'ın launcherına giriş yapmaya çalıştım ve bununla karşılaştım.
Şayet sağ üstteki profilin ne demek olduğunu da bahsettiğiniz change profile sekmesine nasıl geleceğimi de anlamadım.
Aydınlatırsanız sevinirim cidden benim için önemli o hesap.
2 gündür hiçbir cevap da alamadım Rockstar'dan sinir bozucu biraz...

Şöyle yapacaksınız Sadece Rockstar Games Launcher'i açın arkada GTA 5'le alakalı bir şey olmasın launchera yeni hesapla giriş yaptıktan sonra oyunlar kısmına gelin sağ tarafta profil resminiz olacak oradan change profile dedikten sonra main hesabınıza giriyor.

Hocam hiç sanmıyorum. Hesabımın çalındığını anladım e postası iki kere değiştirilmiş :D
İlk e-posta benim olduğum için ticket attım rockstara düzgün bir şekilde açıklayarak. Artık 2-3 haftaya dönerler herhalde...

Bunu denedim, yeni bir mail ve şifre ile yeniden kaydoldum. Ama olmadı "f...... [email protected]" hesabı ile açılmayı istiyor. Öyle bir hesabım ise yok.

Bunu denedim, yeni bir mail ve şifre ile yeniden kaydoldum. Ama olmadı "f...... [email protected]" hesabı ile açılmayı istiyor. Öyle bir hesabım ise yok.
Hocam hesabiniz rockstar sagolsun calinmis bulunmakta, tek caresi rockstargames ile maillesmek, ayni seyi yasadim biraz gec donuyolar 2-3 gun boyunca araliklarla maillestim ve geri aldim hesabimi.
Ticket atarak cozebilirsiniz sizden dogrulama icin bilgilerinizi isteyecekler. Kayit oldugunuz e posta ile halledeceksiniz bu islemi. Cok kolay gelsin.

Selam arkadaşlar, 260 küsur saat GTA 5'im var severek oynuyordum ve bir yıl kadar oyuna pek girmedim sadece offline oynadığımı hatırlıyorum. Canım çekti ve girmek istedim ve şu hata ile karşılaştım.

Eki Görüntüle 2044543

Birçok kişinin aynı sorundan muzdarip olduğunu gördüm. Yarısı uğraşmayı bırakmış, kalan yarısı da e-posta ile iletişim kurarak hesabını geri elde etmiş. Evet e-posta ile almayı denemem gerekiyor ama nasıl olacağını çözemedim aşağıda daha detaylı anlatacağım.
Daha önce Social Club'a manuel olarak e-posta vs. girerek giriş yaptığımı hatırlamıyorum açıkçası. Acaba burada yazanın Steam'in Rockstar'a aktarırken kullandığı rastgele bir e-posta mı diye düşündüm ama çalınmış olma ihtimalinden de şüphe duyuyorum.

Eki Görüntüle 2044544

Support'a e-posta atmak istedim ama o da hüsran oldu.
Görebileceğiniz üzere destek almak için uygun ve çeşit çeşit başlıkları seçmeme rağmen benden saçma bir şekilde giriş yapmamı bekliyor. (giriş yapamıyorum diye yardım istemek için giriş yapmamı beklemesi bayağı manidar...)
En sonunda rastgele başlıkları seçerek dün gece saat 05 civarı kendime bir mail attırdım ve onu yanıtladım ama sabrım tükendiği için uğraşmak istemedim ve.

Eki Görüntüle 2044554

Gelişigüzel yazdım, hiçbir bilgi veya ek kullanmadan yolladım ve cevap alamadım:
Sonrasında bir e-posta daha atmaya karar verdim. Yukarıdaki e postaya bir yanıt daha ekleyerek:

Eki Görüntüle 2044559

En sonunda emin olamadığım için hepsini temize çekip düzgün bir e-posta ile doğrudan mailin kendisine yollamaya karar verdim ama...

Eki Görüntüle 2044563

Cidden bu iş çok can sıkıcı hale gelmeye başladı.
Kesin bir çözüm beklemiyorum ama en azından nasıl bu ilgisiz adamlara ulaşabileceğimi söyleyebilecek biri varsa çok mutlu olacağım.
Teşekkür ederim.
hangi mail kayıtlı oldugunu hatırlıyorsa e-postana gir posalardan rockstar arat yükledigim resim gibi bir e posta olması lazım türkceye cevir gerisi sende artık .)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    29,1 KB · Görüntüleme: 4

Geri
Yukarı