Alınan telefonu iade etme şansım var mı?

İçinden telefon çıkacağı ne malum müşteri temsilcisi kafayı yemiş galiba. Kimse müneccim değil kutuyu açmadan cihazın çalışıp çalışmadığını, hatası olup olmadığını bilemez. Belki eksik aksesuar var belki içinde cihaz yok kutuyu açmadan nasıl bileceksiniz. Kutuyu açsanız dahi iade hakkınız var. Eğer sıkıntı çıkarırlar ise bunları söyleyin. Olmadı Tüketici hakem heyetine gidersiniz.
Aynen hocam taktırıp da yollamayı düşünüyorum fakat bugün hepsiburada müşteri hizmetlerini aradım. Kutusu açıldıysa koşulsuz iade almıyoruz dedi.

Bence Hepsiburada sıkıntı çıkaracak bir firma değil. İade şansınızı deneyin. Malum hakem heyetinde çok dosya olduğu için işler ağır işliyor aylarca sürebilir süreç. Ben olsam önce Hepsiburada'ya iade işlemi için uğraşırdım.

Satıcısı Hepsiburada ise büyük ihtimal iade alacaklardır. 4 senedir internetten alışveriş için kullandığım tek site. 3-5 lira pahalı bile olsa oradan alıyorum. Yüzlerce ürün aldım hiç bir sorun çıkmadı. İnşallah size de çıkarmazlar.

Rica ederim.

Arkadaşlar dün itibari ile iadeyi yapmış bulunmaktayım. Kargo yolda şu an bugün varır. Sonuçtan haberdar olmak isteyen birkaç arkadaş vardı. Bilgilendirme amaçlı haber etmek istedim. Gelişmeleri de aktaracağımdan emin olabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar. İade işlemlerimi aktaracağımı söylemiştim. Cihazı yolladıktan 2 gün sonra işleme alındı ve o gün içinde iade talebim kabul edildi. Hepsiburada tekrardan yanıltmadı ve tekrardan firmaya güvenim arttı. Şu an sadece bankanın parayı bana iade etmesini bekliyorum. O da 2 iş günü içerisinde gerçekleşiyormuş. Tahminimce bugün iade gerçekleşir. Açtığım konuya verdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür eder, esenlikler dilerim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı