Alınan ürünü teslim almadan iade etmek

mygunay50

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

17.04.2024 tarihinde İtopya'dan A8 Fifine mikrofon aldım 19.04.2024 yani bu akşama doğru kargoya verdiler. Şu an ürün 527 TL indirime girmiş. Bu ürünü tekrar satın alsam yarın da (çarşamba günü aldığım ürünü) kargoyu hiç teslim almadan iade ediyorum desem bir sıkıntı yaşar mıyım?

Merhaba arkadaşlar.

17.04.2024 tarihinde İtopya'dan A8 Fifine mikrofon aldım 19.04.2024 yani bu akşama doğru kargoya verdiler. Şu an ürün 527 TL indirime girmiş. Bu ürünü tekrar satın alsam yarın da (çarşamba günü aldığım ürünü) kargoyu hiç teslim almadan iade ediyorum desem bir sıkıntı yaşar mıyım?
Sorun çıkmaz hocam.

Hızlıca yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 🥹 indirimli halini satın aldım. Diğerini de gelen kargocu arkadaşa izah edip teslim almadan iade edeceğim. Hayırlı geceler sağlıcakla kalın. Tekrardan çok teşekkür ederim hepinize 😆.

Not: Maksimum gönderi sayıma ulaştığım için düzenle dedim. Kargo şirketine ( bolt kargo )ulaşıp iade edeceğimi bildirdim. Kargo şirketi kendilerine ulaştığım için teşekkür ettiler ve iadeyi gerçekleştireceklerini söylediler. 😆

Son düzenleme:

Geri
Yukarı