[Alındı]ASUS 23.6inc VN247H Monitör

Merhabalar. Bugün topkapı şubesinden almış bulunuyorum. Ürünü gayet güzel ve tatmin edici. Gelelim fotoğraflara :
5441.jpg

IMG_3455 (1077 x 807).jpg

VGA ile HDMI arasındaki canlılık farkı :) Sağdaki VGA, soldaki HDMI.

Ürünün dediğim gibi çok mükemmel bir şey. Vallahi 7 yıldır VGA'dan HDMI'a geçince dünyam aydınlandı.

Kutu İçeriği :

+Güç Kablosu
+VGA to HDMI kablosu
+VGA kablo
+Hoparlörler kablosu

+'ları
-1ms tepkime süresi
-1cm'den ince çerçevesi
-'leri :
-Belki de tek eksisi bağlantı yerlerinin yere bakar şekilde konumlandırılması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüş açısı nasıl monitörün acaba? Sağdan yada soldan bakıldığında bozulmalar ne derece oluyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.
Hayırlı olsun bu arada.

Son düzenleme:
Bende aynı monitörü kullanıyorum 45 dereceden sonra kararmalar başlıyor TN panel sonuçta. Aşırı olmasa da sallanma var, ancak gayet güzel bir monitör. Kesinlikle tavsiye ederim ancak keşke bu zamanda almasaydınız, dolar aldı başını gidiyor. Ben geçen yaz 500₺ ye filan almıştım mesela aradaki fark gerçekten yürek yakıyor.

1.5 ay önce 550 TL civarındaydı bende aldım. 1 hafta sonra ölü piksel sorunu çıktı. Değiştirmediler en az 3-4 tane ölü piksel olması gerekiyormuş. Monitör gerçekten güzel, tuşlarla ayarlayabileceğiniz bir çok mod var (Oyun modu, manzara modu, sinema modu, standart mod, sRGB modu, gece manzarası modu). @VanquisheR_ eğer ölü piksel sorunu yaşarsan bu konunun altında bilgilendirirsen sevinirim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı