[Alındı] GTX 1080'li 3500 TL sistem

Ediz123

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir sistem aldım ve GTX 1080 ile GTA 5 açıyorum FPS yerlerde. Nedeni nedir? Bir de sistem çok fazla ses çıkarıyor.

Dosya Ekleri

• 22.PNG
    22.PNG
    45,8 KB · Görüntüleme: 639
Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir sistem aldım ve GTX 1080 ile GTA 5 açıyorum FPS yerlerde. Nedeni nedir? Bir de sistem çok fazla ses çıkarıyor.
Ciddi misin? Gerçekten böyle bir sistemi almış olamazsın. Onu geçtim alırken burda konu açtın mı? Kim destekledi bu listeyi... Kelimeler kifayetsiz kalıyor gerçekten.

Baksana duruma, PSU 500W GTX 1080 ve onu aç bırakacak bir işlemci.
Senin ekran kartın çok güçlü o yüzden işlemcin besleyemiyordur. O işlemciye 1050Tİ'den yüksek bi RX 570 gider fazlasını kaldırmaz.

Öncelikle geçmiş olsun.

İşlemcini en az i5 6600 ile değiştirmediğin sürece o bilgisayardan oyun performansı bekleme. Bir de RAM belleklerin 16GB olması gerek ki o ekran kartı boş gitmesin çünkü yeni nesil oyunları Ultra ayarda açınca 8 RAM yetersiz kalıyor.

Parçaları iade edebiliyorsan eğer ekran kartını GTX 1060 ile değiştir, kalan para ile i5 6400 veya 7400 al, RAM belekleri 16 GB yap, SSD al bir tane 250 GB'lık, güç kaynağını Corsair gibi markalardan tercih ederek en az 500W bir model ile değiştir.

Gülesim geldi :D umarım troldür değilse en yakın zamanda ekran kartını iade etmeni öneririm(eğer imkanın var ise). Diğerlerinin de dedikleri gibi ekran kartını 1050ti ve ya rx 570 yap eğer o işlemciyi kullanmaya devam edeceksen. Bence işlemciyi de değiştir ve güzel bir 580 al .

Başta zannetim yurtdışından getirdi rehber hazırlıyor. Diyorum ne kadar ucuzmuş. Resmi açınca ve yazdıklarını okuyunca... umarim ki trolldür.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı