[Alındı] intel i5 4670& Gtx 780 li sistem

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba aranıza anca bu saatte katılabildim. Bugün vatan bilgisayardan sistemimi topladım sizce sistem nasıl, düzgün olmuş mu, uyumsuzluk var mı?

*İntel i5 4670 işlemci.
*MSI Z97 Gaming 5 1150 soket anakart.
*Asus gtx 780 Direct Cu II ekran kartı. (fakat stokta olmadığından 3 gün sonra elime geçecek. Ama kart alındı.)
*16 Gb Kingston hyperX 1600Mhz cl 10 dual kit ram. (sanırım cl değeri 9 olsa daha iyi olurdu.)
*Corsair carbide 400r kasa.
*Zalman glx 700w 80 plus psu.
*240 Gb vertex ocz ssd
*2 Tb wd black HDD
*24 inç. Full HD Philips monitör. (1920x1080p.)
*Logitech gaming mause+klavye.
*Kasa içi hava sirkülasyonu için 8 adet fan takılı.
*İşlemci soğutucusu sıvı soğutmadır.

Not: Resim atacaktım fakat boyut çok büyük olduğundan site kabul etmedi, en kısa zamanda resimleri de atacağım. Muhtemelen ekran kartı elime ulaştığında atarım. Evet arkadaşlar size göre sistemim nasıl,beni kaç yıl götürür? Şimdiden teşekkür ederim iyi geceler. :)

Ekran kartı 3 yıl sonra veya 2 yıl sonra düşük kalırsa SLI yapmayı düşünüyorum. :)

@Silinen üye Tam hatırlamıyorum açıkcası parçaları parça parça aldım hepsini bir anda almadım. Dün gidip vatanda beraber monte ettik. Yanılmıyorsam 5 bin tl civarlarında olması lazım.

Yo dizip kendini yormana gerek yok. Peki 780 siprişini iptal edip gtx 780 ti alsam nasıl olur? Böyle bir imkanım var. Ayın 15 inde maaş alıyorum o zaman gtx 780 iptal ettirip 780 ti alabilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı